Komenda Powiatowa Policji w Złotowie
Aktualności
Policjanci znakowali jednoślady | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
28.06.2016.
1Policjanci z  Komendy Powiatowej Policji w Złotowie podczas „Dnia Turysty” odbywającego się w ramach Euro Eco Festiwalu gościli właścicieli rowerów pragnących je oznakować. To już kolejna edycja tej inicjatywy, ciesząca się wyjątkową popularnością. Oznakowano kilkadziesiąt rowerów w tym „Złote Rowery' z wypożyczalni na terenie ”Zagrody Krajeńskiej” w Złotowie. Przy okazji mundurowi udzielali niezbędnych porad dotyczących odpowiedniego zabezpieczenia jednośladów.
…więcej
 
Policjantki uczestniczyły w podsumowaniu roku akademickiego złotowskich seniorów | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
27.06.2016.
senior1Złotowskie policjantki wzięły udział w zorganizowanym przez studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Złotowie, podsumowaniu prowadzonych zajęć przez wszystkie grupy tematyczne w roku akademickim 2015/2016 pod hasłem „Senioralia”. Była to okazja do przekazania informacji na temat bezpieczeństwa osobistego osób starszych.
…więcej
 
Telefon bezpieczeństwa dla zagranicznych turystów | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki/KGP   
27.06.2016.
telef._222222Ruszył Telefon Bezpieczeństwa dla turystów, który w tym roku został po raz pierwszy zintegrowany z Polskim Systemem Informacji Turystycznej. O października do maja, godzinach 8.00-18.00, a od 1 czerwca do 30 września, w godzinach 08:00-22:00, turyści zagraniczni będą mogli uzyskać potrzebne informacje oraz pomoc w sytuacjach wymagających specjalistycznej porady. Pracownicy obsługujący Contact Center będą posługiwać się biegle językiem angielskim, niemieckim i rosyjskim.
…więcej
 
Kilogramy amfetaminy zabezpieczone - video | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
27.06.2016.
Obraz 008Złotowscy kryminalni i policjanci z Komisariatu Policji w Jastrowiu zabezpieczyli ponad 2 kilogramy narkotyków. Amfetamina o czarnorynkowej wartości blisko 80 tys. złotych znaleziona została w mieszkaniu 33-letniego mieszkańca gminy Okonek. Narkotyki trafiły wprost do policyjnego depozytu. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi teraz co najmniej 3 lata więzienia.
…więcej
 
Koniec roku szkolnego - początek wakacji! | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
24.06.2016.

wakacje_5Już juto rozpoczną się wakacje, a więc czas wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Jednak bez względu na to jak i gdzie mamy zamiar je spędzić warto zrobić wszystko, aby były one przede wszystkim bezpieczne. W związku z zakończeniem roku szkolnego policjanci spotykają się z dziećmi i młodzieżą uwrażliwiając ich na zagrożenia z jakimi mogą się zetknąć podczas wypoczynku. Zanim jednak nastaną, musi nastąpić zakończenie roku szkolnego. Aby ten dzień upłynął w spokoju, złotowska Policja prowadzić będzie wzmożone działania pod hasłem „Bezpieczne zakończenie roku szkolnego 2015/2016”.

…więcej
 
Przed wakacjami - co warto wiedzieć? | Drukuj |
Autor: KGP/MF   
24.06.2016.
wakacje_5
O czym warto pamiętać, wybierając się na urlop, przypominają instytucje biorące udział we wspólnej akcji "Przed wakacjami – co warto wiedzieć?". W działania po raz kolejny zaangażowana jest Policja. Funkcjonariusze apelują o zachowanie ostrożności w czasie podróży, o zabezpieczenie mieszkania podczas naszej nieobecności, zwracają uwagę na współczesną formę niewolnictwa jaką jest handel ludźmi i przestrzegają przed kradzieżą tożsamości. Przypominają też o zasadach bezpiecznego wypoczynku nad wodą.
…więcej
 
Proponujemy alternatywne trasy nad morze | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
23.06.2016.
 
ruchdrNa terenie powiatu złotowskiego, szczególnie w okresie wakacyjnym i w weekendy, kierowcy jadący nad morze drogą K-11 i K-22 w kierunku Jastrowia i Lędyczka grzęzną w korkach. Można je ominąć korzystając z tras alternatywnych zaproponowanych przez policjantów ze Złotowa. Ruch na tamtych drogach jest bardziej płynny.


…więcej
 
Przed wakacjami o bezpieczeństwie | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
22.06.2016.

2Jak co roku tuż przed wakacjami funkcjonariusze złotowskiej policji prowadzą spotkania w szkołach i przedszkolach, podczas których rozmawiają z dziećmi i młodzieżą na temat bezpiecznego wypoczynku oraz spędzania wolnego czasu. Zasady bezpiecznego zachowania się w sytuacjach zagrożenia oraz odpowiedzialność prawna nieletnich za czyny karalne oraz przejawy demoralizacji – to główne tematy omawiane przez policjantów.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 12 z 1577
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
374_turysta[1]
Racism. Say it. Fight it.
debaty społeczne
policjant_plakat_m2
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
www.pyrek.pl
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
Rozpatrywanie sygnałów obywateskich
Rekomendacje
Dobór do Policji
dobor_do_policji
Napisz do dzielnicowego
napisz_do_dzielnicowego
Popularne