Komenda Powiatowa Policji w Złotowie
Aktualności
Bądź bezpieczny nad wodą. | Drukuj |
Autor: Maciej Zając   
03.07.2015.

prawowodneObecna aura sprzyja zażywaniu kąpieli i zachęca do wypoczynku nad wodą, tym samym rośnie ryzyko nieodpowiedzialnego korzystania z tej formy wypoczynku, przez co może dochodzić do sytuacji zagrożenia zdrowia, a nawet życia. Dbając o Państwa bezpieczeństwo mamy kilka podstawowych rad dotyczących  korzystania z wody podczas lata.

…więcej
 
Bezpieczne Wakacje 2015. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
26.06.2015.

gpsWakacje to dla większości wypoczynek i wyjazdy z nim związane. Dla policjantów, to czas wzmożonej pracy. Na drogach pojawia się w tym okresie więcej niż zwykle pojazdów. Część osób podróżuje własnymi autami, inne wyjeżdżają na wypoczynek autokarami. Podobnie jak w latach ubiegłych, w ramach działań "Bezpieczne wakacje", policjanci na terenie całego kraju będą czuwali nad bezpieczeństwem podróżujących. Przed wakacjami, funkcjonariusze przypominają również o zasadach bezpiecznego wypoczynku nad wodą i konieczności uważania na swoje rzeczy, bo podczas wakacji złodzieje wcale nie odpoczywają.

…więcej
 
Nietrzeźwy kierowca bez uprawnień. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
26.06.2015.

kajdanki3Pijany 46-latek kierował samochodem, jadąc całą szerokością jezdni. Po zatrzymaniu go przez policjantów okazało się, że mężczyzna ma w organizmie ponad trzy promile alkoholu i nie posiada w ogóle uprawnień do kierowania. Za popełnienie tych czynów grożą mu surowe konsekwencje karne oraz dotkliwe kary finansowe.

…więcej
 
Złotów - Komunikat | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
24.06.2015.
dsc_0139Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie poszukują właściciela roweru górskiego marki Romet Forester MTB  znalezionego w dniu 17 czerwca 2015 r. w Złotowie przy ul. Staszica. Właściciela prosimy o kontakt pod numerem telefonu 67 265 02 11  lub 519 064 922 .
…więcej
 
Chciał uniknąć policyjnej kontroli bo nie miał prawo jazdy. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
23.06.2015.

prawoPolicjanci z zespołu patrolowo - interwencyjnego złotowskiej komendy po pościgu zatrzymali 19-letniego kierowcę. Mężczyzna prowadził fiata nie mając do tego uprawnień. Za brak uprawnień do kierowania pojazdami, nie zatrzymanie się do policyjnej kontroli oraz spowodowanie kolizji 19-latek będzie odpowiadał przed sądem, który oprócz wysokiej grzywny, może orzec wobec kierowcy zakaz prowadzenia pojazdów.

…więcej
 
Wspólna akcja Trzeźwość złotowskich i poznańskich policjantów. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
23.06.2015.

1Złotowscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Zespołu Kontroli Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu przeprowadzili akcję "Trzeźwość". Na niemal 2050 skontrolowanych przez nich kierowców wśród nich znalazło się 5 osób, które pomimo tego, że wcześniej spożywały alkohol wsiadły za kierownicę swoich pojazdów. Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości może grozić do 2 lat pozbawienia wolności.


…więcej
 
"Oznakuj swój rower" Nie daj szansy złodziejowi | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
19.06.2015.
grupaNie daj szansy złodziejowi - oznakuj swój rower!!! W Złotowie ruszyła kolejna odsłona akcji znakowania rowerów. Głównym jej celem jest możliwość identyfikacji właściciela w przypadku odzyskania skradzionego roweru, a tym samym ograniczenie zjawiska kradzieży rowerów poprzez nanoszenie cech identyfikacyjnych na jednoślady. W trakcie dzisiejszej akcji oznakowano ponad setkę rowerów mieszkańców powiatu złotowskiego. 
…więcej
 
Akcja znakowania rowerów - Serdecznie zapraszamy. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
17.06.2015.

megafonPolicjanci z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie realizując oczekiwania i postulaty mieszkańców zgłoszone podczas wspólnej “Debaty Społecznej” z ubiegłego roku w dniu 19 czerwca 2015 roku zapraszają mieszkańców powiatu złotowskiego do udziału w zaplanowanej policyjnej akcji znakowania rowerów, która odbędzie się przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Złotowie  Al. Piasta 49 od godz. 10.00 do godz. 14.00. Serdecznie zapraszamy. 

 

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 12 z 1317
Racism. Say it. Fight it.
debaty społeczne
policjant_plakat_m2
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
www.pyrek.pl
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
Wyrzysk MTB MARATON MIstrzostwa Wielkopolski Policjantów
plakat_projekt_olicja_wlkp15
Dobór do Policji
dobor_do_policji
Napisz do dzielnicowego
napisz_do_dzielnicowego
Popularne