KPP Złotów

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Awanse złotowskich policjantów

  W sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Złotowie podczas odprawy służbowej kadry kierowniczej, Komendant Powiatowy Policji w Złotowie podziękował policjantom za dobrą pracę i wręczył rozkazy o mianowaniu na wyższe stanowiska służbowe.

 2. JASTROWIE - wspólne działania policjantów i Straży Miejskiej

  Dzielnicowi Komisariatu Policji w Jastrowiu przeprowadzili działania wspólnie ze Strażą Miejską w Jastrowiu.

 3. ZŁOTOWSKA POLICJANTKA BIEGNIE PO KOLEJNE TROFEA

  Post. Monika Kapera, na co dzień policjantka Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Złotowie wzięła udział w dwóch prestiżowych biegach przełajowych. Nasza zawodniczka zajęła w nich bardzo wysokie lokaty. Zdobyła m.in. I miejsce w miejscowości Hutki-Kanki, gdzie 5 października odbyły się XIV Mistrzostwa Polski w Biegu Przełajowym im. sierż. Grzegorza Załogi. Dzień później w Kokotku pod Lublińcem podjęła kolejne biegowe wyzwanie w ramach Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Biegach Przełajowych, czyli XXI biegu o „Nóż Komandosa im. gen. broni Włodzimierza Potasińskiego. Startując w Reprezentacji Komendanta Głównego Policji wspólnie z koleżankami i kolegami z innych jednostek organizacyjnych Policji w klasyfikacji drużynowej stanęła na najwyższym stopniu podium, zaś w klasyfikacji indywidualnej kobiet zajęła IV miejsce.

 4. Złotów - posiadał treści o charakterze pedofilskim

  Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotowie zatrzymali 35-letniego mieszkańca Złotowa, podejrzanego o posiadanie materiałów z zawartością treści pornograficznych z udziałem małoletnich.

 5. „Kryształowe Gwiazdy” - dla złotowskich policjantów!

  „Kryształowe Gwiazdy” już po raz 13. zostały dziś wręczone policjantkom i policjantom, którzy uratowali ludzkie życie, wykazując się szczególną odwagą i determinacją w niesieniu pomocy drugiemu człowiekowi. Wyróżnienia, które trafiły do rąk 124 wielkopolskich stróżów prawa, ufundowane zostały przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu i Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów województwa wielkopolskiego. Wśród tegorocznych laureatów tego prestiżowego wyróżnienia znaleźli się policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie.

 6. Złotów – Policjanci oddali krew - "NASZA KREW- NASZA OJCZYZNA"

  21 listopada br. złotowscy policjanci przyłączyli się do Ogólnopolskiej Akcji Honorowego Oddawania Krwi służb mundurowych pod hasłem Nasza Krew – Nasza Ojczyzna. Honorowym patronatem akcję objął Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Mariusz Błaszczak.

 7. Złotów - POLICJANCI UCZYLI SAMOOBRONY

  Były pytania, ćwiczenia i wysiłek fizyczny- jest satysfakcja i większe poczucie bezpieczeństwa. Tak można podsumować, bezpłatny kurs samoobrony dla Pań, który w dniu 22 listopada br. odbył się w Okoneckim Centrum Kultury. Kursantki nauczyły się przede wszystkim jak szybko reagować by uniknąć starcia z napastnikiem i prawidłowo ocenić sytuację zagrożenia.

 8. JASTROWIE - ODBLASKI DLA NAJMŁODSZYCH

  Dzielnicowy Komisariatu Policji w Jastrowiu odwiedził Przedszkole Samorządowe w Jastrowiu, by porozmawiać z dziećmi na temat bezpieczeństwa w drodze do przedszkola i w domu oraz by wręczyć im elementy odblaskowe.

 9. Jastrowie – narkotyki zabezpieczone podczas interwencji domowej

  Policjanci Zespołu Patrolowo–Interwencyjnego z Komisariatu Policji w Jastrowiu, zatrzymali 40-latka, który posiadał przy sobie amfetaminę, metaamfetaminę i haszysz. Trefny towar mundurowi odnaleźli w trakcie przeprowadzania interwencji domowej, którą wywołał mężczyzna wraz ze swoim kompanem.

 10. Jastrowie - Policjanci i celnicy zabezpieczyli automaty do gier

  Policjanci pionu kryminalnego wspólnie ze służbą celną zabezpieczyli na terenie Jastrowia 5 nielegalnych automatów do gier hazardowych. Wspólne działania to efekt zmian przepisów dotyczących gier hazardowych, które mówią, że podmioty prywatne nie mają możliwości urządzania gier na automatach poza kasynami.