Komenda Powiatowa Policji w Złotowie
Aktualności
Bezpieczny ostatni weekend wakacji | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
25.08.2016.
7Przed nami ostatni wakacyjny weekend, który jak co roku stanie pod znakiem powrotów z wypoczynku. Kierowcy powinni spodziewać się wzmożonych kontroli policyjnych na trasach i w miejscach szczególnie niebezpiecznych. Apelujemy do wszystkich powracających z wakacji o rozsądek podczas jazdy, bo tylko on jest gwarantem bezpiecznego dotarcia do celu. Policjanci z złotowskiej "drogówki", "patrolowcy", dzielnicowi i "kryminalni" będą czuwać nad bezpieczeństwem w całym Powiecie Złotowskim.
…więcej
 
Apelujemy o rozwagę podczas grzybobrania | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
24.08.2016.
grzyby997Grzybobranie jest wspaniałym pomysłem na spędzenie czasu na łonie natury, ale i w tej sytuacji nie możemy zapominać o bezpieczeństwie. Podczas zbierania grzybów łatwo bowiem stracić orientację w terenie i najzwyczajniej, zgubić się w lesie. Z drugiej zaś strony, zbieranie grzybów może zakończyć się zatruciem pokarmowym, jeśli wykażemy się lekkomyślnością i niewiedzą w tej kwestii. Poniżej prezentujemy kilka porad, dzięki którym grzybobranie stanie się bezpieczniejsze. 

…więcej
 
Policjanci ratowali włamywacza | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
23.08.2016.
jastrowie_pkp-2Policjanci z Komisariatu Policji w Jastrowiu zatrzymali na gorącym uczynku 22-letniego włamywacza. Mężczyzna usiłował dokonać kradzieży włamaniem do kasy biletowej na dworcu PKP. Zamierzonego celu jednak nie osiągnął bo zaklinował się w okienku. Za usiłowanie kradzieży z włamaniem grozi mu do 10 lat więzienia. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.
…więcej
 
Sprawcy kradzieży samochodu zatrzymani | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
19.08.2016.
jastopPolicjanci złotowskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej osobowego Opla, którym poruszało się trzech młodych mężczyzn w wieku od 18 do 21 lat. Szybko okazało się jednak, że nie będzie to zwykła kontrola drogowa. Kontrolowany Opel został bowiem skradziony kilka dni wcześniej na terenie Jastrowia. Mężczyźni poruszający się samochodem trafili wprost do policyjnego aresztu. Za kradzież pojazdu grozi im do 10 lat więzienia
…więcej
 
Podsumowanie długiego weekendu na drogach powiatu złotowskiego | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
17.08.2016.
policjant_rdW ramach policyjnej akcji „Bezpieczny sierpniowy weekend” w dniach 12-15 sierpnia br. nad bezpieczeństwem podróżujących po drogach naszego powiatu czuwali policjanci ruchu drogowego. Był to czas, w którym bardzo dużo osób wybiera się na wakacyjny wypoczynek. Tradycyjnie na drodze krajowej nr 11 i 22 panował wzmożony ruch pojazdów.


…więcej
 
Policjanci uratowali mężczyznę chorującego na cukrzycę | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
16.08.2016.
policja12345Policjanci złotowskiego Wydziału Ruchu Drogowego uratowali mężczyznę chorującego na cukrzycę. Funkcjonariusze znaleźli 53-latka nieprzytomnego leżącego na drodze. Dzięki szybkiej i natychmiastowej reakcji mundurowych trafił on pod opiekę lekarzy, a jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.
…więcej
 
Poszukiwania 74-latka zakończone sukcesem | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
11.08.2016.
grupaBlisko 40 osób, w tym policjanci, przewodnik z psem tropiącym, strażacy oraz straż leśna przez kilka godzin poszukiwali zaginionego w okolicy miejscowości Skic 74-letniego grzybiarza. Dzięki szybkiej akcji poszukiwawczej służb ratowniczych mężczyzna szczęśliwie się odnalazł i został przekazany rodzinie.
…więcej
 
Nietrzeźwy przyjechał podpisać dozór | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
11.08.2016.

09876543Policjanci z Komisariatu Policji w Okonku zatrzymali nietrzeźwego kierującego. Byłoby to „zwykłe” zatrzymanie, gdyby nie to, że mężczyzna przyjechał motorowerem do jednostki Policji podpisać dozór. Grozi mu teraz do 2 lat pozbawienia wolności.

 …więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 12 z 1615
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
374_turysta[1]
Racism. Say it. Fight it.
debaty społeczne
policjant_plakat_m2
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
www.pyrek.pl
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
Rozpatrywanie sygnałów obywateskich
Rekomendacje
Dobór do Policji
dobor_do_policji
Napisz do dzielnicowego
napisz_do_dzielnicowego
Popularne