Komenda Powiatowa Policji w Złotowie
Aktualności
Nie wrócił z przepustki do więzienia | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
03.12.2016.

rozbjlipPoszukiwany listem gończym 39-letni mężczyzna został zatrzymany przez policjantów z Wydziału Kryminalnego złotowskiej komendy. Mieszkaniec Piły nie powrócił do zakładu karnego po udzielonej przerwie w odbywaniu kary. Jak ustalili złotowscy kryminalni ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości na terenie powiatu złotowskiego. Teraz ponownie trafił za kratki.

…więcej
 
Społeczna debata o bezpieczeństwie | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
03.12.2016.

1Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Złotowie podinsp. Robert Chwedczyk podczas spotkania z mieszkańcami powiatu złotowskiego rozmawiał o nowej koncepcji pracy dzielnicowego z uwzględnieniem jej funkcjonowania w oparciu o Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz Aplikację Moja Komenda. Podczas spotkania omówiono także bieżącą analizę stanu bezpieczeństwa w ruchu drogowym na terenie powiatu złotowskiego. W debacie uczestniczyła kadra kierownicza i dzielnicowi złotowskiej komendy. Po zakończonej debacie była możliwość porozmawiania z dzielnicowymi, którzy chętnie służyli radą i odpowiadali na pytania.

…więcej
 
Niesprawnym samochodem, po pijanemu i bez uprawnień wiózł trójkę pasażerów | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
29.11.2016.

09876543Złotowskich policjantów zaniepokoiło nietypowe zachowanie kierowcy osobowego opla. Kierujący bowiem pomimo tego, że zapadła już noc i widoczność była bardzo ograniczona jechał bez włączonych świateł mijania. Patrol zatrzymał auto do kontroli. Okazało się, że podróżowała nim czwórka młodych ludzi. Samochód prowadził najstarszy z całej grupy 20-letni mieszkaniec gm. Zakrzewo mając w organizmie blisko 2 promile alkoholu, nie posiadając również prawa jazdy. Nieodpowiedzialny 20-latek odpowie za prowadzenie po pijanemu pojazdu niedopuszczonego do ruchu bez wymaganych uprawnień. Grozi mu do 2 lat więzienia.…więcej
 
Nie bądźmy obojętni na zagrożenia związane z wychłodzeniem organizmu | Drukuj |
Autor: KGP/MW   
25.11.2016.

policjant kontrolujący pustostan Kiedy temperatura na zewnątrz gwałtownie spada, jest zbliżona do zera, lub niższa, nie zapominajmy, że są osoby, które mogą potrzebować naszej pomocy. Nie bądźmy obojętni i alarmujmy Policję za każdym razem, kiedy ktoś jest narażony na wychłodzenie organizmu. Wystarczy jeden telefon, aby uratować komuś życie.

…więcej
 
Widzę - nie znaczy jestem widoczny | Drukuj |
Autor: KGP/MW   
22.11.2016.

widze_na_drodze_1Jesień i zima to trudny okres zarówno dla kierowców jak i pieszych. W tym czasie pogoda jest zmienna. Często padający deszcz powoduje tworzenie się kałuż a na jezdniach lub ścieżkach rowerowych zalegają liście. Pojawiają się mgły a w porze nocnej zdarzają się przymrozki. To wszystko powoduje, że na drogach jest ślisko, co wydłuża drogę zatrzymania pojazdów. Szybciej zapadający zmrok również wpływa niekorzystnie na komfort i bezpieczeństwo podróżowania i na naszą sprawność psychofizyczną.

…więcej
 
APEL KOMENDANTA WOJEWÓDZKIEGO POLICJI | Drukuj |
Autor: KWP Poznań   
21.11.2016.

logo KWPkaruzelaAPEL KOMENDANTA WOJEWÓDZKIEGO POLICJI DO MIESZKAŃCÓW WOJEWÓDZTWA WIELKOPOLSKIEGO

…więcej
 
Krajenka - pasowanie uczniów klas pierwszych liceum o profilu mudnurowym | Drukuj |
Autor: Marek Wojtczak   
18.11.2016.

 

pasowanie 1

16 listopada Komendant Powiatowy Policji w Złotowie insp. Beata Różniak-Krzeszewska uczestniczyła w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Krajence w obchodach święta szkoły, szkolnych obchodach Dnia Niepodległości oraz pasowaniu młodzieży klasy pierwszej liceum o profilu mundurowym.

 

…więcej
 
Apelujemy o rozwagę na drodze | Drukuj |
Autor: KGP/Marek Wojtczak   
18.11.2016.

 policjanci ruchu drogowego kontrolują kierowcówJesień to niebezpieczny czas dla wszystkich użytkowników dróg. Zmiana aury wymusza zmianę techniki prowadzenia pojazdu – niestety wielu kierowców o tym zapomina. Policjanci APELUJĄ o rozwagę i zdrowy rozsądek. Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze może być przyczyną tragedii.

 

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 12 z 1696
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
374_turysta[1]
Racism. Say it. Fight it.
debaty społeczne
policjant_plakat_m2
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
www.pyrek.pl
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
Rozpatrywanie sygnałów obywateskich
Rekomendacje
Dobór do Policji
dobor_do_policji
Napisz do dzielnicowego
napisz_do_dzielnicowego
Popularne