Komenda Powiatowa Policji w Złotowie
Aktualności
Policja apeluje. | Drukuj |
Autor: Alicja Fidler   
25.05.2016.

logo997zlPolicjanci Komendy Powiatowej Policji w Złotowie podczas uroczystości „Bożego ciała” będą zabezpieczali procesje na terenie powiatu. W tym czasie należy spodziewać się utrudnień w ruchu na ulicach , którymi przejdą wierni. W szczególności utrudnień w ruchu należy się spodziewać w Jastrowiu, gdzie procesja odbywać się będzie drogą krajową K-11. W tym celu w godzinach od 11.40 do 13.00 ruch kołowy będzie utrudniony, dlatego też apelujemy o to, aby kierowcy udający się w podróż właściwie zaplanowali trasy przejazdów z uwzględnieniem utrudnień, jakie w tym czasie wystąpią.

 

 

 

  

 


 
Okonek - Znakowanie rowerów. | Drukuj |
Autor: Alicja Fidler   
25.05.2016.
                                                                                                                                                                                                                                         znakowanie okonek 3
 
We wtorek 24 maja 2016 roku mieszkańcy Okonka mieli okazję wziąć udział w policyjnej akcji znakowania rowerów. Policyjne działania odbyły się przy wsparciu funkcjonariuszy Straży Miejskiej w Okonku.  
…więcej
 
Konferencja "Bezpieczeństwo w Cyberprzestrzeni" | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
19.05.2016.
1Tradycyjna przestępczość z roku na rok spada, jednak coraz więcej sygnałów wskazuje na to, że przenosi się ona do internetu, dlatego też policjanci Komendy Powiatowej Policji w Złotowie zorganizowali konferencję poświęconą właśnie „Bezpieczeństwu w Cyberprzestrzeni”. W czasach masowego korzystania z komputerów, czy urządzeń mobilnych codzienne stykamy się z siecią internetową. Dlatego warto wiedzieć jak robić to bezpiecznie. 
…więcej
 
Uwaga! Internetowi "znajomi" z zagranicy wyłudzają pieniądze | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki/KGP   
18.05.2016.
Znalezione obrazy dla zapytania klawiatura policjaZawieranie znajomości za pośrednictwem sieci Internet nie zawsze musi oznaczać, że po drugiej stronie monitora mamy do czynienia z oszustem. Nie należy jednak tracić czujności i bezkrytycznie wierzyć temu, co do nas pisze nowo poznany „ktoś”.
…więcej
 
Zapraszamy do udziału w Konferencji "Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni" | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
13.05.2016.
1
2
 
Pomimo cofniętego prawa jazdy, nadal kierował samochodem | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
12.05.2016.

Znalezione obrazy dla zapytania policjant rd poznańPolicjanci z Wydziału Ruchu Drogowego złotowskiej komendy zatrzymali 37-letniego mieszkańca gminy Okonek, który pomimo wydanej decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania pojazdami, prowadził samochód. W myśl nowych przepisów czyn ten stanowi przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności nawet do 2 lat.

…więcej
 
Droga Babciu! Drogi Dziadku! Uważajcie na oszustów podających się za krewnych! | Drukuj |
Autor: KGP/MF   
12.05.2016.
Oszuści "na wnuczka" i "na policjanta" wciąż oszukują starsze osoby. Wyłudzają pieniądze od naszych babć, mam, cioć, dziadków, ojców i wujków. Nie bądźmy obojętni i wcześniej ostrzegajmy naszych krewnych przed osobami podszywającymi się pod członków rodziny czy policjantów. Podarujmy im wiedzę o tym jak chronić się przed oszustami, uwrażliwiajmy ich i ostrzegajmy. Nie pozwólmy, aby nasi najbliżsi stracili dorobek swojego życia.
…więcej
 
Obowiązkowe odblaski dla pieszych | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
10.05.2016.
kampania997Pomimo apeli policji są piesi, którzy nadal narażają swoje zdrowie i życie poruszając się po zmierzchu bez odblasków i oświetlenia, poza obszarem zabudowanym. Wczoraj w powiecie złotowskim policjanci interweniowali wobec pieszego, który kompletnie niewidoczny dla kierowców poruszał się drogą krajową nr 22.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 12 z 1552
Racism. Say it. Fight it.
debaty społeczne
policjant_plakat_m2
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
www.pyrek.pl
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
Rozpatrywanie sygnałów obywateskich
Rekomendacje
Dobór do Policji
dobor_do_policji
Napisz do dzielnicowego
napisz_do_dzielnicowego
Popularne