Komenda Powiatowa Policji w Złotowie
Aktualności
Złotów-Kolejna akcja znakowania rowerów. | Drukuj |
Autor: Olimpia Gapińska   
22.09.2016.

Policjanci z  Komendy Powiatowej Policji w Złotowie w ramach obchodów europejskiego dnia bez samochodu na parkingu przy Urzędzie Miasta znakowali rowery. To już kolejna edycja tej inicjatywy, ciesząca się wyjątkową popularnością. Oznakowano blisko sto rowerów mieszkańców powiatu złotowskiego. Przy okazji mundurowi udzielali niezbędnych porad dotyczących odpowiedniego zabezpieczenia jednośladów.

lid znakowanie
…więcej
 
Konferencja prasowa dotycząca Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
20.09.2016.
konf3

W dniu 20 września 2016 roku o godz. 13.00 w sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Złotowie obyła się konferencja prasowa dotycząca uruchomienia na terenie województwa wielkopolskiego funkcjonalności Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Już dziś dzięki udostępnionej interaktywnej mapie mieszkańcy powiatu złotowskiego samodzielnie mogą wskazać funkcjonariuszom złotowskiej Policji miejsca, które w ich przekonaniu powinny zostać objęte szczególną uwagą policjantów.

…więcej
 
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa już aktywna w Wielkopolsce | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
20.09.2016.
mapa1Czy w Twojej okolicy jest bezpiecznie? Chcesz wiedzieć? Możesz mieć na to wpływ. Reaguj na zagrożenia i podziel się swoimi spostrzeżeniami! Odwiedź Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa! Od dzisiaj „mapa” jest dostępna na stronach internetowych Policji garnizonu wielkopolskiego.
…więcej
 
Policyjna akcja znakowania rowerów w ramch "Światowego Dnia Bez Samochodu" | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
19.09.2016.

logo997Komendant Powiatowy Policji w Złotowie insp. Beata Różniak-Krzeszewska realizując oczekiwania i postulaty mieszkańców zgłaszane podczas wspólnych “Debat Społecznych” zaprasza mieszkańców powiatu złotowskiego do udziału w zaplanowanej policyjnej akcji znakowania rowerów, która odbędzie się w dniu 22 września br. od godz. 9.00 do godz. 12.00 w Złotowie na terenie wewnętrznego parkingu  Urzędu Miasta Złotów al. Piasta 1.  Znakowanie rowerów odbywa się w ramach "Światowego Dnia bez Samochodu". Serdecznie zapraszamy.

 
Aplikacja Moja Komenda  kontakt z Policją i dzielnicowymi na wyciągnięcie ręki | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
16.09.2016.
mojakomenda 2016Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji uruchomiło nową wersję aplikacji mobilnej „Moja Komenda”, dzięki której odnajdziemy dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania.
…więcej
 
Minister dementuje informacje o zmianach w systemie emerytalnym służb | Drukuj |
Autor: MSWiA   
16.09.2016.
gwiazdaKGP copyMinisterstwo SWiA dementuje doniesienia medialne o planowanych zmianach w systemie emerytalnym pracowników służb mundurowych.
…więcej
 
Policyjna akcja pod kryptonimem "Pasy" | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
15.09.2016.

kogut policyjnyW środę policjanci złotowskiej „drogówki” od wczesnych godzin porannych prowadzili akcję „Pasy”. Jej celem jest ograniczenie skutków wypadków drogowych, wynikających z niezapinania pasów bezpieczeństwa. Obowiązek ten jest notorycznie bagatelizowany przez kierujących oraz pasażerów, którzy nie zdają sobie sprawy jak ważne jest zapinanie pasów bezpieczeństwa oraz z tego, że często mogą one uchronić przed poważnym urazem, utratą zdrowia, a nawet tragiczną śmiercią w wypadku drogowym. Do udziału w przedsięwzięciu zaangażowano 13 funkcjonariuszy złotowskiej komendy.


…więcej
 
Okradli kaplicę cmentarną zostali zatrzymani | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
14.09.2016.
2dziakaPolicjanci z Komisariatu Policji w Jastrowiu zatrzymali dwóch mężczyzn, podejrzanych o kradzież z włamaniem do kaplicy cmentarnej w Jastrowiu. Łupem pary włamywaczy padły elektronarzędzia służące do konserwacji nagrobków o wartości blisko 5 tys. złotych. Mężczyźni usłyszeli zarzut kradzieży z włamaniem zagrożony karą do dziesięciu lat więzienia.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 12 z 1638
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
374_turysta[1]
Racism. Say it. Fight it.
debaty społeczne
policjant_plakat_m2
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
www.pyrek.pl
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
Rozpatrywanie sygnałów obywateskich
Rekomendacje
Dobór do Policji
dobor_do_policji
Napisz do dzielnicowego
napisz_do_dzielnicowego
Popularne