KPP Złotów

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Znaczna ilość narkotyków nie trafi na rynek

  Ponad 325 gramów marihuany oraz 12 sadzonek nielegalnej rośliny ujawnili i zabezpieczyli podczas realizacji działań wymierzonych w przestępczość narkotykową policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji. Część narkotyków odnaleziona została podczas przeszukania miejsca zamieszkania zatrzymanego mieszkańca Okonka, uprawę zaś policjanci ujawnili w pobliżu jego posesji. Za posiadanie środków odurzających w znacznych ilościach i uprawę konopi 40-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 2. DZIEŃ DZIECKA Z POLICJĄ - WIDEO

  W sobotę na terenie parkingu i placu zabaw pomiędzy ul. Słowackiego i Sienkiewicza w Złotowie dzieci mogły świętować w ramach festynu pod hasłem „Złotowianka w krainie czarów”, którego współorganizatorem była Komenda Powiatowa Policji w Złotowie. Policjanci przygotowali wiele atrakcji, które swoją obecnością uświetnił sierżant Pyrek maskotka wielkopolskiej Policji.

 3. Złotów - awanse i wyróżnienia policjantów

  W sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Złotowie podczas odprawy służbowej kadry kierowniczej, Komendant Powiatowy Policji w Złotowie podziękował policjantom za dobrą pracę i wręczył rozkazy o mianowaniu na wyższe stanowiska służbowe.

 4. MAJĄCY PONAD 100 LAT KARABIN, 3 SZTUKI AMUNICJI I 42 ŁUSKI...POD PODŁOGĄ

  3 sztuki ostrej amunicji, 42 łuski oraz karabin Mauser „Spandau” z 1917 roku, zabezpieczyli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie. Broń została odnaleziona podczas prac remontowych pod podłogą na poddaszu budynku wielorodzinnego przy ul. Moniuszki.

 5. Złotwscy policjanci na podium V Turnieju Służb Mundurowych w Piłce Nożnej

  W dniu 26 maja br. na terenie kompleksów sportowych w Szkole Policji w Pile rozegrany został V Turniej Piłkarski o Puchar Komendanta Szkoły Policji dla Służb Mundurowych. W szranki zawodów stanęły drużyny Komend Powiatowych Policji w: Pile, Szczecinku i Złotowie oraz reprezentacje Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Złotowie, a także reprezentacja Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile oraz Szkoły Policji w Pile.

 6. Jechał ciągnikiem. Z promilami i dożywotnim zakazem prowadzenia pojazdów

  Miał dożywotni sądowy zakaz i ponad 2 promile alkoholu w organizmie, dlatego 37-letni traktorzysta zaczął uciekać przed policją. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Dalszymi losami kierowcy ciągnika rolniczego zajmie się teraz sąd. Grozi mu do pięciu lat więzienia.

 7. Dwóch pseudokibiców zatrzymali złotowscy kryminalni

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji Złotowie zatrzymali we wtorek i środę popołudniu złotowskich pseudokibiców, którzy w trakcie ostatniej kolejki piłkarskiej ekstraklasy podczas meczu pomiędzy Lechem Poznań i Legią Warszawa wtargnęli na płytę boiska.

 8. Apelujemy o szczególną ostrożność przy pracach polowych

  Niestety co roku policjanci na ternie całego kraju interweniują w związku z wypadkami przy wykonywaniu prac polowych, czy też przy obsłudze maszyn rolniczych. Na pewno wielu tych nieszczęśliwych zdarzeń można uniknąć, jeżeli tylko zachowamy podstawowe środki ostrożności. Niestety często gubi nas rutyna.

 9. Kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej oraz funkcjonariusze z zespołu kryminalnego Komisariatu Policji w Krajence zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 22 i 25 lat podejrzanych o rozbój na młodych mieszkańcach Krajenki. Sprawcy popychając, uderzając i grożąc pobiciem, zaatakowali swoje ofiary wypoczywające na plaży nad jeziorem Wapieńskim w gminie Krajenka. Już następnego dnia po poinformowaniu policji mężczyźni zostali zatrzymani. Mogą im grozić kary do 12 lat więzienia.

 10. Kolejny miłośnik szybkiej jazdy stracił prawo jazdy

  Kolejny miłośnik szybkiej jazdy wpadł w ręce policjantów ze złotowskiej drogówki. 22-letni pirat drogowy na obowiązującej „pięćdziesiątce” pędził osobowym nissanem 112 km/h, stwarzając duże zagrożenie dla siebie i innych osób. Za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym powyżej 50 km/h kierujący samochodem stracił prawo jazdy.