Komenda Powiatowa Policji w Złotowie
Aktualności
APEL DO DZIAŁKOWCÓW. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
20.11.2014.
dziakaZłotowska Policja Apeluje. Okres jesienno- zimowy to czas, kiedy w Państwa ogrodach pojawiają się nieproszeni goście. Mowa o złodziejach i wandalach, którzy okradają oraz dewastują Państwa dorobek. Wykorzystują oni fakt, że w altanach, domkach letniskowych i ogródkach działkowych pozostawiane są wszelkiego rodzaju narzędzia elektryczne i inne wartościowe przedmioty, stanowiące dla nich cenny łup. Aby nie stać się ich ofiarą należy pamiętać o właściwym zabezpieczeniu swojego mienia!

…więcej
 
Truck i Bus - wzmożone działania policjantów Wydziału Ruchu Drogowego. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
19.11.2014.

track1918 listopada bieżącego roku przez cały dzień do późnych godzin wieczornych funkcjonariusze złotowskiej ”drogówki” realizowali zadania w ramach wojewódzkich działań pod kryptonimem „ Truck i Bus”.

 

…więcej
 
Nie daj się nabrać. Sprawdź zanim podpiszesz. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
19.11.2014.
nie_daj_siZwrócenie uwagi na ryzyko związane z zawieraniem umów finansowych, w tym przede wszystkim z zaciąganiem wysoko oprocentowanych, krótkoterminowych pożyczek, oraz z korzystaniem z usług finansowych, które nie podlegają szczególnemu nadzorowi państwa – to główny cel kampanii społecznej „Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz”. Jednym z patronów akcji jest Policja.
…więcej
 
Złotów - Wspólne szkolenie wszystkich służb bezpieczeństwa. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
19.11.2014.
areszt1

Na terenie Aresztu Śledczego w Złotowie w dniu 18 listopada bieżącego roku odbyły się wspólne ćwiczenia wszystkich funkcjonariuszy Służby Więziennej, Państwowej Straży Pożarnej  oraz policjantów Komendy Powiatowej Policji w Złotowie w zakresie prowadzenia działań ochronnych w sytuacji zakłócenia funkcjonowania jednostki penitencjarnej, związanego z wystąpieniem pożaru w jednym z pomieszczeń i naruszeniem porządku przez osadzonych przebywających w celi mieszkalnej. W drugim etapie szkolenia funkcjonariusze złotowskiej komendy przeprowadzili szkolenie z pracownikami i funkcjonariuszami Aresztu Śledczego w Złotowie,  w którym szeroko omówiono tematykę środków odurzających i problemów narkomanii w aresztach śledczych.

…więcej
 
Chciał pozbawić wolności teraz sam ją stracił. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
17.11.2014.

kajdanki1W ubiegłym tygodniu złotowscy policjanci w wyniku intensywnych działań  dokonali spektakularnego zatrzymania 32-letniego mieszkańca powiatu złotowskiego, który podczas kłótni z konkubiną groził jej pozbawieniem zdrowia i życia oraz wbrew jej woli pozbawił ją wolności zamykając w piwnicy budynku w okolicach miejscowości Stawnica. Było o krok od tragedii…

…więcej
 
KWP Poznań- Uroczyste Obchody Święta Niepodległości i Święta Służby Cywilnej. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
17.11.2014.

wspolne110 listopada w poznańskiej Arenie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji 96. Rocznicy Odzyskania Niepodległości po 123 latach zaborów, połączona z obchodami Święta Służby Cywilnej. W trakcie uroczystości policjantom i pracownikom Policji wręczono odznaczenia państwowe i resortowe, nagrody Ministra Spraw Wewnętrznych oraz wyróżnienia Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu. 68 nowych przyjętych do służby policjantów wypowiedziało słowa roty ślubowania w tym dwóch początkujących adeptów stuki policyjnej, którzy służbę  pełnić będą w złotowskiej komendzie.

…więcej
 
Nie Bądźmy obojętni, zwróćmy uwagę na bezdomnych, starszych i samotnych. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
12.11.2014.
bezdomni21Okres jesienno -  zimowy i znaczne spadki temperatur stwarzają realne zagrożenie dla życia i zdrowia osób bezdomnych, w podeszłym wieku czy też samotnych. Zagrożenie utraty życia dotyczy w tym okresie także osób nietrzeźwych, przebywających na wolnym powietrzu, bądź w pomieszczeniach opuszczonych i nie ogrzewanych.
…więcej
 
Złotów- Obchody Święta Niepodległości. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
11.11.2014.

poczet02Dzisiaj w Kościele p.w. Najświętszej Marii Panny w Złotowie odbyła się uroczysta Msza Święta z okazji  96 Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Po Mszy Świętej  nastąpiło złożenie wieńców i wiązanek kwiatów pod pamiątkową tablica na Placu Paderewskiego. Wszyscy obecni oddali hołd poległym za naszą niepodległość.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 12 z 1182