Komenda Powiatowa Policji w Złotowie
Aktualności
Złotów Konkurs ruchu drogowego w Szkole Podstawowej nr 3. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
30.10.2014.
szkol_1W dniu dzisiejszym policjanci złotowskiej komendy uczestniczyli w konkursie znajomości przepisów ruchu drogowego i bezpiecznych zachowań na drodze.  Konkurs zorganizowany został przez kadrę nauczycielską Szkoły Podstawowej nr 3 im. Plut. Michała Robaka, poprzez zabawę pozwolił uczniom klas II i III utrwalić zdobyte wiadomości.
…więcej
 
Złotów-Akcja Wydziału Ruchu Drogowego KPP Złotów Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
29.10.2014.
policjapomoc

Funkcjonariusze złotowskiej drogówki przeprowadzili klika dni temu na terenie powiatu złotowskiego akcję pod hasłem „Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego”. Działania skierowane były na ujawnianie wykroczeń popełnianych przez grupę najbardziej narażonych uczestnikach ruchu drogowego tj. pieszych, rowerzystów i motorowerzystów.

…więcej
 
Złotów- szkolenie adminstratorów bydynków na wypadek podłożenia ładunku wybuchowego | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
29.10.2014.
szkol1Na terenie Starostwa Powiatowego w Złotowie w dniu 27 października bieżącego roku odbyło się wspólne szkolenie administratorów budynków użyteczności publicznej powiatu złotowskiego z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Złotowie oraz funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej podczas, którego przekazano szczegółowe informacje dotyczące postępowania w przypadku zagrożenia podłożenia ładunku wybuchowego. 
…więcej
 
Kolejna próba ucieczki przed policyjna kontrolą zakończyła się dla kierowcy w policyjnym areszcie. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
27.10.2014.

lizakW miniony weekend, kolejna próba ucieczki kierującego, który nie zatrzymał się do policyjnej kontroli zakończyła się dla niego niepowodzeniem. Kierowca samochodu, który zignorował policyjną kontrolę po kilku kilometrach dynamicznego pościgu wylądował w policyjnym radiowozie, natomiast jego samochód na pobliskim drzewie. Na szczęście nieodpowiedzialne zachowanie kierowcy skończyło się dla niego na dużym strachu i bez  obrażeń.  Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości uciekiniera rozwiało wątpliwości policjantów,  okazało się, że kierował pojazdem  mając blisko 2 promile alkoholu w organizmie.

…więcej
 
Motocykliści i policjanci złotowskiej przkazali odblaski najmłodszym. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
27.10.2014.

kuznia1Komendant Powiatowy Policji w Złotowie insp. Waldemar Wilczewski oraz policjanci złotowskiej Komendy na zaproszenie sekcji miłośników motocykli zabytkowych „Stara Kuźnia”  w dniu 4 października bieżącego roku w miejscowości Skórka spotkali się z członkami  klubu oraz mieszkańcami  gdzie razem świętowali bezpieczne zakończenie sezonu motocyklowego 2014 roku. Zorganizowane spotkanie  było również  okazją do podsumowania stanu bezpieczeństwa na drogach i oceny dotychczasowych działań podejmowanych w tym zakresie.

…więcej
 
KGP - Akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny" | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
24.10.2014.
bezpiecznywidocznyNa drogach wciąż giną lub ulegają poważnym wypadkom dzieci. Najczęściej są pieszymi – małymi, niewidocznymi w ciemnościach punktami. Niestety nie wszyscy są świadomi tego, że niewielki, odblaskowy element przyczepiony do kurtki czy buta może zapobiec tragedii. Dziś ruszyła akcja społeczna "Bezpieczny, bo widoczny", która ma propagować noszenie odblasków
…więcej
 
Policyjna akcja "Znicz 2014" | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
24.10.2014.

akcja_znicz2014W związku ze zbliżającym się Świętem Zamarłych, spodziewane jest zwiększone natężenie ruchu drogowego. Przygotowując się do zabezpieczenia porządku i bezpieczeństwa na drogach, Komenda Powiatowa Policji w Złotowie w ramach akcji "ZNICZ 2014", w dniach od 31 października do 3 listopada wprowadza do działań dodatkowe patrole funkcjonariuszy ruchu drogowego i prewencji.

…więcej
 
Poszukiwania zaginionej 96- latki. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
22.10.2014.

telefondzieln1Złotowscy policjanci odnaleźli zaginioną 96–letnią, mieszkankę Krakowa. W nocne poszukiwania kobiety zaangażowanych było kilkadziesiąt osób: stróże prawa z Krajenki i Złotowa, trzy zastępy straży pożarnej mieszkańcy i rodzina zaginionej. Na szczęście dzięki natychmiastowej i sprawnej akcji Policji i służb ratowniczych już po kliku godzinach odnaleziono seniorkę, która przemoczona i zziębnięta trafiła pod opiekę lekarzy.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 12 z 1166