Komenda Powiatowa Policji w Złotowie
Aktualności
Zapraszamy na konsultacje społeczne dot. opracowania "Mapy zagrożeń" na terenie powiatu złotowskiego | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
09.02.2016.
debaty-spoleczne-bKomendant Powiatowy Policji w Złotowie mł. insp. Beata Różniak-Krzeszewska zaprasza mieszkańców powiatu złotowskiego 11 lutego br. o godz. 11.00 na konsultacje społeczne, które odbędą się w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Złotowie Aleja Piasta 32. 
…więcej
 
Zatrzymany za kradzież na gorącym uczynku | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
08.02.2016.
zatrzymanylaptopW ręce policjantów pionu prewencji z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie krótko po kradzieży wpadł 22-letni mężczyzna. Mieszkaniec gminy Złotów z pomieszczenia publicznego przedszkola skradł sprzęt komputerowy. Złodziej łupem nacieszyć się jednak nie zdążył, ponieważ kilkadziesiąt minut później trafił do policyjnego aresztu.
…więcej
 
Pożegnanie Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Złotowie mł.insp. Witolda Pająka | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
05.02.2016.
rozpoczDziś w złotowskiej komendzie Policji odbyła się wyjątkowa uroczystość. Z policjantami i pracownikami jednostki oraz szefami instytucji współpracujących z Policją, a także przedstawicielami władz powiatowych i samorządowych żegnał się Pierwszy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Złotowie – młodszy inspektor Witold Pająk. Jego decyzja o przejściu na zasłużoną emeryturę po prawie 28 latach nienagannej służby dla kraju była dla niego bardzo ważną decyzją.
…więcej
 
Bezpieczne pieniądze - Policja radzi | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
03.02.2016.
bezpW dzisiejszych czasach coraz rzadziej posługujemy się gotówką, częściej płacimy w sklepach i punktach usługowych kartą płatniczą. Często też, wypłacając pieniądze z banku, korzystamy z bankomatów. Niejednokrotnie działamy wtedy automatycznie, zapominając o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Pamiętajmy jednak o zachowaniu ostrożności także w tych okolicznościach. Pozwoli nam to uniknąć strat wynikających przykładowo ze skopiowania karty przez nieuczciwego kelnera, sprzedawcę czy poprzez "nakładkę" zainstalowaną na bankomacie.
…więcej
 
Zamiast prosto, jechał wężykiem. Policjanci sprawdzili, dlaczego | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
02.02.2016.
alcosensor42-letni mieszkaniec gminy Lipka trafił w ręce stróżów prawa po tym jak, jechał motorowerem tzw. „wężykiem”. Po badaniu alkomatem okazało się, że mężczyzna miał prawie trzy promile alkoholu w organizmie. Teraz odpowie za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Może mu grozić kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.
…więcej
 
Podsumowanie Akcji "Bezpieczne Ferie Zimowe 2016" | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
01.02.2016.

rwrdW okresie od 18 do 31 stycznia 2016 roku zostały przeprowadzone policyjne działania „Bezpieczne ferie zimowe 2016”. Z uwagi na duże natężenie ruchu, a co za tym idzie wzrost zagrożenia bezpieczeństwa na drogach powiatu, a przede wszystkim na drodze krajowej nr 11, w każdy weekend zimowego wypoczynku kierowano zwiększone siły policyjne. W tym czasie funkcjonariusze rozmawiali o sposobach bezpiecznego spędzania wolnego czasu. Policjanci dbali także o bezpieczne wyjazdy i powroty uczestników ruchu drogowego.

…więcej
 
Bilans akcji "PASY" złotowskiej drogówki. | Drukuj |
Autor: Maciej Zając/www.   
29.01.2016.

rwrdWczoraj, policjanci Wydziału Ruchu Drogowego złotowskiej Komendy przeprowadzili na terenie naszego Powiatu akcje pod nazwą „PASY”. Celem przedsięwzięcia było zwrócenie uwagi na wykroczenia polegające na niekorzystaniu przez kierowców i pasażerów z pasów bezpieczeństwa w samochodach. W wyniku przeprowadzonych działań policjanci nałożyli łącznie 24 mandaty karne na osoby, które lekceważyły obowiązek zapinania pasów bezpieczeństwa.

Musimy pamiętać, że stosowanie pasów bezpieczeństwa niejednokrotnie ratuje nam nasze życie i zdrowie.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 12 z 1474
Racism. Say it. Fight it.
debaty społeczne
policjant_plakat_m2
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
www.pyrek.pl
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
Rozpatrywanie sygnałów obywateskich
Rekomendacje
Dobór do Policji
dobor_do_policji
Napisz do dzielnicowego
napisz_do_dzielnicowego
Popularne