Komenda Powiatowa Policji w Złotowie
Aktualności
Nieletni złodzieje zatrzymani | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
27.11.2015.
008Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotowie zatrzymali grupę nieletnich chłopców, którzy pomimo młodego wieku trudnili się kradzieżami telefonów komórkowych z ekspozycji sklepowych na terenie Złotowa.
…więcej
 
Złotów - Znaleziono rower | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
26.11.2015.
16.11.2015Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie poszukują właściciela roweru górskiego  Grand, typu damka, koloru biało-niebieskiego  znalezionego w dniu 16  listopada 2015 r. w Złotowie przy ul. Obrońców Warszawy 13. Właściciela prosimy o kontakt pod numerem telefonu 67 265 02 11  lub 519 064 922 .
…więcej
 
Czad cichy zabójca. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
26.11.2015.
czad2Każdego roku z powodu zatrucia czadem w Polsce ginie kilkadziesiąt osób. Najczęściej jednak zatruciu nie towarzyszy zjawisko jakim jest pożar, a wynika ono głównie z nieprawidłowej eksploatacji budynku i znajdujących się w nich urządzeń grzewczych, czy też samych instalacji centralnego ogrzewania. Policjanci przypominają główne zasady postępowania i przeciwdziałania takim przypadkom.
…więcej
 
Stracił prawo jazdy za rażące łamanie przepisów - video | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
25.11.2015.
sygnalPolicjanci złotowskiego Wydziału Ruchu Drogowego  interweniowali w związku z nieodpowiedzialnym i brawurowym zachowaniem na drodze jednego z kierowców. Mieszkaniec Człuchowa za popełnione wykroczenia stracił prawo jazdy na trzy miesiące oraz został ukarany 1000 złotowym mandatem, a do jego konta dopisano 21 punktów karnych.  Całość zdarzenia zarejestrował  policyjny wideorejestrator.
…więcej
 
Oficer dyżurny uratował niedoszłego samobójcę | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
19.11.2015.

dyurnyDoświadczenie i profesjonalizm dyżurnego złotowskiej komendy pozwoliły zapobiec tragedii, do której mogło dojść we wtorkowe przedpołudnie, kiedy to emocje nastolatka wzięły górę nad rozsądkiem. Młody człowiek dokonał samookaleczenia i chciał podjąć próbę samobójczą. Natychmiastowa interwencja policjantów zapobiegła konsekwencjom jego zachowania. Na szczęście pomoc dotarła w porę.

…więcej
 
Konferencja "Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży a substancje psychoaktywne" | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
18.11.2015.

 

rozpocz2

Policjanci złotowskiej komendy wspólnie z pracownikami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej zorganizowali konferencję pod hasłem „Zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży a substancje psychoaktywne”. Celem konferencji było wypracowanie schematów postępowania, tzw. dobrych praktyk istotnych dla skuteczności walki z substancjami psychoaktywnymi

…więcej
 
Zatrzymany za posiadanie środków odurzających. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
16.11.2015.
1Policjanci z Komisariatu Policji w Krajence w ubiegły piątek zatrzymali 19-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. W trakcie kontroli osobistej młodego mężczyzny ujawnili kilka woreczków foliowych z zawartością marihuany, dodatkowo w trakcie przeszukania pojazdu należącego do mężczyzny policjanci zabezpieczyli kolejne porcje narkotyku. 19-latek usłyszał już zarzut. Za popełniony czyn grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.…więcej
 
Skontrolowanych 587 kierujących to wynik działań w ramach akcji Trzeźwy Poranek | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
13.11.2015.
zd1Policjanci złotowskiej drogówki w dniu 12 listopada br., przeprowadzili kontrolę trzeźwości kierowców na terenie miasta i gminy Lipka. Działania doprowadziły do zatrzymania kierowcy samochodu marki Opel, który prowadził swoje auto mając blisko promil alkoholu w organizmie oraz kierowcy, który prowadził będąc w stanie po użyciu alkoholu.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 12 z 1430
Racism. Say it. Fight it.
debaty społeczne
policjant_plakat_m2
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
www.pyrek.pl
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
Rozpatrywanie sygnałów obywateskich
Rekomendacje
Dobór do Policji
dobor_do_policji
Napisz do dzielnicowego
napisz_do_dzielnicowego
Popularne