Komenda Powiatowa Policji w Złotowie
Aktualności
Nie bądźmy obojętni! | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
10.01.2017.
zimaKiedy temperatura na zewnątrz gwałtownie spada, jest zbliżona do zera, lub niższa, nie zapominajmy, że są osoby, które mogą potrzebować naszej pomocy. Nie bądźmy obojętni i alarmujmy Policję za każdym razem, kiedy ktoś jest narażony na wychłodzenie organizmu. Wystarczy jeden telefon, aby uratować komuś życie.

…więcej
 
Zawierzył nawigacji GPS, znalazł się w środku nocy na terenie kompleksu leśnego. Pomogli policjanci | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
10.01.2017.

motoO dużym szczęściu może mówić mieszkaniec Osieka nad Notecią, który w minioną niedzielę podróżując swoim samochodem do miejscowości Radawnica, dzięki bezkrytycznej wierze we wskazania nawigacji GPS „wylądował” w środku kompleksu leśnego w okolicach miejscowości Podgaje. Zrozpaczonego mężczyznę oraz jego unieruchomiony w zaspie śnieżnej samochód po kilkugodzinnych poszukiwaniach odnaleźli złotowscy policjanci.

…więcej
 
Profilaktyczny kalendarz na 2017 rok | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
04.01.2017.
dnzRozpoczął się rok 2017, a wraz z nim czekają na Nas nowe wyzwania. Należy pamiętać, że nie możemy w tych wyzwaniach zapominać o młodych ludziach. Funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Złotowie realizując program profilaktyczny „Dopalacze niszczą życie” wyszli więc z inicjatywą stworzenia kalendarza na 2017 rok oraz zakładki do książki promującej właśnie hasło programu. Dziś zaprojektowany przez sierż. Rafała Wiśniewskiego profilaktyczny kalendarz oraz zakładka z rąk Burmistrza Miasta Złotów zostały symbolicznie przekazane Pierwszemu Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Złotowie podinsp. Robertowi Chwedczykowi. 
…więcej
 
Komunikat Biura Ruchu Drogowego KGP | Drukuj |
Autor: KGP/MF   
03.01.2017.
Biuro Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji odnosi się do doniesień medialnych na temat zmian w przepisach dla kierowców.
…więcej
 
Apelujemy o rozważne korzystanie z numerów alarmowych | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
03.01.2017.

Bydgoszczanin odpowie za przestępstwo na tle rasowymO powodach małżeńskich kłótni można by napisać naprawdę grubą książkę. Bardzo częsty powód niesnasek, to na przykład telewizor. Zdarza się, że musi interweniować Policja. Tak było właśnie tym razem policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego posterunku policji w Lipce obsługiwali w sylwestrową noc zgłoszenie mieszkanki gminy Zakrzewo, która bezpodstawnie zażądała pomocy policji. Kobieta chciała w ten sposób zemścić się na swoim mężu, który wyłączył jej telewizor.

…więcej
 
"Sylwestrowy Weekend" minął bezpiecznie | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
02.01.2017.

Blisko pięćdziesiąt zgłoszonych interwencji, cztery kolizje drogowe, tyle samo zatrzymanych osób do wytrzeźwienia, to krótki bilans zdarzeń jakie odnotowaliśmy podczas minionej Nocy Sylwestrowej oraz pierwszego dnia Nowego Roku na terenie powiatu złotowskiego.

…więcej
 
Wybierasz się na bal sylwestrowy - zabezpiecz swoje mieszkanie! | Drukuj |
Autor: KGP/MF   
31.12.2016.
Wybierasz się na bal sylwestrowy - zabezpiecz swoje mieszkanie!Okres noworoczny, to czas zwiększonej aktywności grup przestępczych dokonujących włamań do domów i mieszkań. Dlatego apelujemy o zwiększenie czujności oraz o szczególne zwracanie uwagi na to, w jakim stanie pozostawiamy nasz dobytek. Poniżej przekazujemy kilka praktycznych rad w tym zakresie.
…więcej
 
Nowe radiowozy dla złotowskiej policji | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
30.12.2016.

panikomendantTrzy nowe radiowozy zostały przekazane wczoraj 29 grudnia br. Komendzie Powiatowej Policji w Złotowie. Było to możliwe dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Złotowie, Gminy i Miasta Jastrowie, Gminy i Miasta Krajenka, Gminy Lipka, Gminy Tarnówka, Gminy Zakrzewo oraz Fundacji Bezpieczny Powiat w ramach programu „50/50”.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 12 z 1721
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
374_turysta[1]
Racism. Say it. Fight it.
debaty społeczne
policjant_plakat_m2
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
www.pyrek.pl
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
Rozpatrywanie sygnałów obywateskich
Rekomendacje
Dobór do Policji
dobor_do_policji
Napisz do dzielnicowego
napisz_do_dzielnicowego
Popularne