Komenda Powiatowa Policji w Złotowie
Aktualności
Narkotyki ukrył w plecaku - film | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
15.06.2016.
Blisko 100 gramów marihuany ujawnili i zabezpieczyli podczas kontroli drogowej osobowego volkswagena policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotowie. Kierowca samochodu ukrył narkotyki w plecaku. 30-letniemu kierowcy auta za posiadanie środków odurzających w znacznych ilościach grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.
…więcej
 
APEL DO SENIORÓW ORAZ ICH BLISKICH I OPIEKUNÓW | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
14.06.2016.
seniorOkres wakacyjny to szczególny czas dla całej rodziny. W lipcu i sierpniu wielu z nas wyjeżdża na urlop spędzając czas nad wodą, w górach czy w lesie. W tym szczególnym czasie nie zapominajmy jednak o seniorach, którzy niejednokrotnie ze względu na stan zdrowia pozostają sami w domu. Wakacje to również czas wzmożonej aktywność przestępców żerujących na łatwowierności i dobroci seniorów. Chcąc uniknąć zagrożeń skorzystajcie Państwo z naszych porad. Złotowscy policjanci zwracają uwagę na niesłabnące zainteresowanie seniorami ze strony przestępców, szczególnie młodocianych. Nadal próbują oni wyłudzać pieniądze podając się za członków rodziny.
…więcej
 
Weekendowa piętnastka nieodpowiedzialnych kierowców | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
14.06.2016.

alcosensorW miniony weekend złotowska Policja odnotowała kilkanaście przypadków prowadzenia pojazdów przez pijanych kierowców. W dwóch przypadkach kierowcy nie stosowali się do zakazu prowadzenia orzeczonego przez sąd. Teraz wszyscy poniosą konsekwencje swojej nietrzeźwej oraz zakazanej jazdy.

…więcej
 
18-latka ukradła rower, kilkadziesiąt minut później zatrzymali ją policjanci | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
13.06.2016.
222Policjanci z Komisariatu Policji w Krajence kilkadziesiąt minut po kradzieży zatrzymali 18-letnią mieszkankę gminy Krajenka, która skradziony rower ukryła w piwnicy swojego kolegi Za kradzież grozi kobiecie do 5 lat więzienia.
…więcej
 
Policyjna akcja znakowania rowerów w Jastrowiu | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
10.06.2016.

plakat-w-rodzinie-moc-nie-przemocKomendant Powiatowy Policji w Złotowie mł. insp. Beata Różniak-Krzeszewska realizując oczekiwania i postulaty mieszkańców zgłaszane podczas wspólnych “Debat Społecznych” zaprasza mieszkańców powiatu złotowskiego do udziału w zaplanowanej policyjnej akcji znakowania rowerów, która odbędzie się w dniu 11 czerwca br. od godz. 14.00 w Jastrowiu na terenie „Orlika” przy hali widowiskowo-sportowej. To nie jedyna atrakcja jaka czeka mieszkańców, znakowanie rowerów odbywa się bowiem w ramach Pikniku pod hasłem „ W RODZINIE MOC NIE PRZEMOC”. Serdecznie zapraszamy.

…więcej
 
Nie zostawiaj dziecka w aucie podczas upału! | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
09.06.2016.
upaWysokie temperatury w połączeniu z brakiem rozsądku i wyobraźni mogą być bardzo niebezpieczne. Apelujemy do Państwa, by kategorycznie nie zostawiać w samochodzie, nawet na chwilę, dzieci i zwierząt. Tego typu lekkomyślne działanie, przy wysokiej temperaturze, może skutkować nieodwracalnymi urazami w organizmie.
…więcej
 
Pomimo cofniętego prawa jazdy, nadal kierowali samochodem | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
09.06.2016.

123456Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego złotowskiej komendy zatrzymali dwóch kierowców, którzy wsiedli za kierownicę samochodów mimo cofnięcia im uprawnień do kierowania pojazdami. W myśl nowych przepisów czyn ten stanowi przestępstwo zagrożone karą pozbawienia wolności nawet do 2 lat.

…więcej
 
Policyjna akcja "Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego" | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
08.06.2016.

policja_zdNiechronieni uczestnicy ruchu drogowego, czyli piesi i rowerzyści, to grupa użytkowników dróg, szczególnie narażonych na niebezpieczeństwo utraty zdrowia, a nawet życia w konfrontacji z samochodami.Przed zbliżającymi się wakacjami na drogach naszego powiatu podobnie jak na innych szlakach komunikacyjnych województwa znacznie wzrasta natężenie ruchu.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 13 - 24 z 1577
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
374_turysta[1]
Racism. Say it. Fight it.
debaty społeczne
policjant_plakat_m2
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
www.pyrek.pl
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
Rozpatrywanie sygnałów obywateskich
Rekomendacje
Dobór do Policji
dobor_do_policji
Napisz do dzielnicowego
napisz_do_dzielnicowego
Popularne