Komenda Powiatowa Policji w Złotowie
Aktualności
Wspólne szkolenie służb w Areszcie Śledczym w Złotowie | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
09.11.2016.
1Na terenie Aresztu Śledczego w Złotowie w dniu 8 listopada bieżącego roku odbyło się wspólne szkolenie funkcjonariuszy Służby Więziennej, Policjantów Komendy Powiatowej Policji w Złotowie oraz przedstawicielki Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Złotowie. Podczas ponadjednostkowej wymiany doświadczeń szeroko omówiono tematykę środków odurzających, dopalaczy oraz problemu narkomanii w zakładach penitencjarnych na terenie całego kraju.
…więcej
 
Policyjna akcja pod kryptonimem "NURD" | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
09.11.2016.
policja_zdZłotowska drogówka podsumowała wtorkowe działania „NURD”. Policjanci zwracali szczególną uwagę na zachowania kierowców w stosunku do pieszych, ale też bacznie przyglądali się, czy piesi nie łamali przepisów ruchu drogowego. Mundurowi prowadzili działania na terenie całego naszego powiatu od godziny 06:00 do 22:00. Celem policyjnej akcji jest poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego. Pamiętajmy, że rowerzyści i piesi wobec rozpędzonych maszyn są całkowicie bezbronni. Wypadki z ich udziałem niosą za sobą zazwyczaj poważne konsekwencje. W trakcie działań funkcjonariusze nałożyli łącznie 24 mandaty karne, skierowali 1 wniosek o ukaranie do sądu oraz zastosowali 9 pouczeń. 
…więcej
 
Dyżurny złotowskiej komendy odnalazł zaginione spacerowiczki | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
07.11.2016.
dyz_kppPo kilkudziesięciu minutach poszukiwań dyżurny złotowskiej komendy odnalazł zaginione kobiety. Policjant pomimo dnia wolnego zaangażował się w poszukiwania Pań, które podczas spaceru zgubiły się na terenie kompleksu leśnego w pobliżu Nadarzyc. Na szczęście przechadzka po lesie zakończyła się szczęśliwie.
…więcej
 
Apelujemy o rozwagę na drodze | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
07.11.2016.
radiowoz
Jesień to niebezpieczny czas dla wszystkich użytkowników dróg. Zmiana aury wymusza zmianę techniki prowadzenia pojazdu – niestety wielu kierowców o tym zapomina. Apelujemy o rozwagę i zdrowy rozsądek. Niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze może być przyczyną tragedii.
…więcej
 
Aplikacja Moja Komenda - kontakt z Policją i dzielnicowymi na wyciągnięcie ręki | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
06.11.2016.

mkJeśli  stałeś się ofiarą przestępstwa czy wykroczenia w naszym regionie albo chcesz porozmawiać ze swoim  dzielnicowym skorzystaj z  bezpłatnej aplikacji w swoim telefonie.

…więcej
 
Zmiana terminu przyjęcia interesantów z dnia 7 na 8 listopada 2016 roku | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
04.11.2016.
logo997zl
Komendant Powiatowy Policji w Złotowie insp. Beata Różniak-Krzeszewska informuje, że w związku z ważnymi obowiązkami służbowymi wyjątkowo w dniu 7 listopada br. odwołany zostanie dyżur przyjęcia interesantów. Zainteresowanych w sprawach skarg i wniosków Komendant Powiatowy Policji w Złotowie przyjmie dnia następnego tj. 8 listopada w godzinach 10.00 do 12.00 w Komendzie Powiatowej Policji w Złotowie przy Al. Piasta 49.
 
Kolejne potwierdzone zgłoszenia dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
04.11.2016.

Każdy obywatel naszego powiatu ma wpływ na bezpieczeństwo w swoim najbliższym otoczeniu. Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa to interaktywne narzędzie pozwalające mieszkańcom na wskazanie miejsc, w których zagrożone jest bezpieczeństwo lub porządek publiczny.

 

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 13 - 24 z 1696
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
374_turysta[1]
Racism. Say it. Fight it.
debaty społeczne
policjant_plakat_m2
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
www.pyrek.pl
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
Rozpatrywanie sygnałów obywateskich
Rekomendacje
Dobór do Policji
dobor_do_policji
Napisz do dzielnicowego
napisz_do_dzielnicowego
Popularne