Komenda Powiatowa Policji w Złotowie
Aktualności
Chciał pozbawić wolności teraz sam ją stracił. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
17.11.2014.

kajdanki1W ubiegłym tygodniu złotowscy policjanci w wyniku intensywnych działań  dokonali spektakularnego zatrzymania 32-letniego mieszkańca powiatu złotowskiego, który podczas kłótni z konkubiną groził jej pozbawieniem zdrowia i życia oraz wbrew jej woli pozbawił ją wolności zamykając w piwnicy budynku w okolicach miejscowości Stawnica. Było o krok od tragedii…

…więcej
 
KWP Poznań- Uroczyste Obchody Święta Niepodległości i Święta Służby Cywilnej. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
17.11.2014.

wspolne110 listopada w poznańskiej Arenie odbyła się uroczysta zbiórka z okazji 96. Rocznicy Odzyskania Niepodległości po 123 latach zaborów, połączona z obchodami Święta Służby Cywilnej. W trakcie uroczystości policjantom i pracownikom Policji wręczono odznaczenia państwowe i resortowe, nagrody Ministra Spraw Wewnętrznych oraz wyróżnienia Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu. 68 nowych przyjętych do służby policjantów wypowiedziało słowa roty ślubowania w tym dwóch początkujących adeptów stuki policyjnej, którzy służbę  pełnić będą w złotowskiej komendzie.

…więcej
 
Nie Bądźmy obojętni, zwróćmy uwagę na bezdomnych, starszych i samotnych. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
12.11.2014.
bezdomni21Okres jesienno -  zimowy i znaczne spadki temperatur stwarzają realne zagrożenie dla życia i zdrowia osób bezdomnych, w podeszłym wieku czy też samotnych. Zagrożenie utraty życia dotyczy w tym okresie także osób nietrzeźwych, przebywających na wolnym powietrzu, bądź w pomieszczeniach opuszczonych i nie ogrzewanych.
…więcej
 
Złotów- Obchody Święta Niepodległości. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
11.11.2014.

poczet02Dzisiaj w Kościele p.w. Najświętszej Marii Panny w Złotowie odbyła się uroczysta Msza Święta z okazji  96 Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Po Mszy Świętej  nastąpiło złożenie wieńców i wiązanek kwiatów pod pamiątkową tablica na Placu Paderewskiego. Wszyscy obecni oddali hołd poległym za naszą niepodległość.

…więcej
 
Krajenka - Ślubowanie uczniów Liceum Mundurowego z Krajenki. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
10.11.2014.

slubowanie2„ Świadom podejmowanych obowiązków ucznia klasy mundurowej – Ślubuję…”

W miniony piątek młodzież klas pierwszych Liceum Mundurowego z Krajenki uroczyście wygłosiła słowa roty ślubowania, stając się pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej Szkoły im. Stanisława Staszica w Krajence. Uroczysty apel poświęcony był również obchodom Święta Niepodległości i Patronowi Szkoły.

…więcej
 
Rower ciągle może być Twój -prewencyjna akcja złotowskich policjantów. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
05.11.2014.

zd1W dniu wczorajszym policjanci złotowskiej komendy i podległych komisariatów i posterunku zorganizowali na terenie całego powiatu złotowskiego akcję informacyjno - prewencyjną wymierzoną w złodziei rowerów policjanci informowali i zwracali uwagę właścicielom na prawidłowe zabezpieczenie jednośladów.

…więcej
 
Nowy radiowóz złotowskiej Policji. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
04.11.2014.
przekazanie_gwneW dniu dzisiejszym policjanci Komendy Powiatowej Policji w Złotowie otrzymali z rąk Burmistrza Złotowa kluczyki do nowego radiowozu, który od tego dnia będzie  wykorzystywany  w  służbie na terenie Miasta i Gminy Złotów. Nowy samochód Kia trafi do policjantów Wydziału Kryminalnego Złotowskiej Komendy.
…więcej
 
Złotów- Podsumowanie akcji "Znicz 2014" | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
03.11.2014.
akcja_znicz2014Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego podsumowując tegoroczne działania „Znicz 2014” podkreślają, że minęły one na drogach naszego powiatu bardzo bezpiecznie. Niestety wśród kierujących,  czterech  zdecydowało się na jazdę mając w organizmie alkohol. Łącznie nad bezpieczeństwem na drogach czuwało łącznie kilkudziesięciu  policjantów złotowskiej komendy.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 13 - 24 z 1190