Komenda Powiatowa Policji w Złotowie
Aktualności
Okradli miejsce pochówku- film | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
25.01.2016.

1Złotowscy policjanci zatrzymali grupę mężczyzn, którzy są podejrzani o dewastację i kradzieże na cmentarzu ewangelickim w Krzywej Wsi. Ich łupem padło około trzydziestu żeliwnych krzyży nagrobnych, dwie kamienne płyty nagrobkowe oraz kamienna figurka „Anioła”. Mężczyźni usłyszeli zarzut kradzieży zagrożony karą do pięciu lat więzienia.

…więcej
 
Kierowca pijany, bez prawa jazdy, pasażer z narkotykami | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
22.01.2016.
policjant-kontrola
Złotowscy policjanci zatrzymali pijanego kierowcę volkswagena. Mężczyzna miał prawie promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Dodatkowo wyszło na jaw, że jeden z jego pasażerów ma przy sobie narkotyki. Teraz obaj za swoje postępowanie odpowiedzą przed sądem.
…więcej
 
Dziękujemy za zgłoszenie | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
21.01.2016.
bezdomni21Starszy mężczyzna leżał pod sklepem, sam nie byłby w stanie wrócić do domu z uwagi na stan upojenia alkoholowego. Nie zamarzł, bo zobaczył go przechodzień i powiadomił policję

…więcej
 
Aresztowani za usiłowanie rozboju - film | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
21.01.2016.
sprawca1Policja zatrzymała sprawców usiłowania rozboju, którzy w nocy 17 stycznia br. około godz. 4.00 zaatakowali w Złotowie kobietę i mężczyznę wracających z imprezy do swojego domu. Dwaj młodzi napastnicy pobili dotkliwie swoje ofiary, żądając wydania pieniędzy i telefonów komórkowych. Wczoraj Sąd Rejonowy w Złotowie na wniosek Prokuratury aresztował parę agresywnych rozbójników na okres trzech miesięcy. Grozi im do 12 lat więzienia.
…więcej
 
Czad cichy zabójca | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
20.01.2016.
czad2Każdego roku z powodu zatrucia czadem w Polsce ginie kilkadziesiąt osób. Najczęściej jednak zatruciu nie towarzyszy zjawisko jakim jest pożar, a wynika ono głównie z nieprawidłowej eksploatacji budynku i znajdujących się w nich urządzeń grzewczych, czy też samych instalacji centralnego ogrzewania. Policjanci przypominają główne zasady postępowania i przeciwdziałania takim przypadkom.
…więcej
 
Bezpieczny autobus- sprawdź przed podróżą | Drukuj |
Autor: MSWiA/MF   
19.01.2016.

policjainf„Bezpieczny Autobus" to usługa realizowana przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych, która pozwala sprawdzić podstawowe dane na temat autobusu lub autokaru. Dzięki temu przed wyjazdem na wycieczkę można się upewnić czy autobus, którym my lub nasi bliscy będą jechać, ma ważne badanie techniczne, aktualne OC oraz czy jest oznaczony jako wycofany z ruchu. Otrzymany raport można łatwo zapisać i wydrukować. Informacje o autobusie można otrzymać całkowicie bezpłatnie.

 


…więcej
 
Sprawdź stan techniczny pojazdu oraz do kiedy masz ważne badania techniczne | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
19.01.2016.
rwrd

Policjanci przypominają o obowiązku dokonywania w terminie badań technicznych pojazdu. Taki przegląd jest istotny dla naszego bezpieczeństwa. Jak się okazuje wielu kierowców o nim zapomina. Niemal codziennie, z uwagi na brak ważnego badania technicznego, policjanci zatrzymują dowody rejestracyjne.

…więcej
 
BEZPIECZNE FERIE ZIMOWE 2016 | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
19.01.2016.

zima09Uczniowie wielkopolskich szkół 18 stycznia rozpoczęli ferie zimowe. W związku z tym policjanci prowadzą akcję „ Bezpieczne Ferie 2016”. Celem działań, jak co roku, jest zapewnienie bezpiecznego wypoczynku najmłodszych. Na drogi powiatu złotowskiego wyjedzie w tym czasie więcej patroli, które szczególną uwagę zwrócą na niebezpieczne miejsca, w których odbywa się „zimowe szaleństwo”, m.in. przy akwenach wodnych czy okolicach dróg. Nadzorem objęte zostaną także autokary, którymi na zorganizowany wypoczynek będą podróżować nasze pociechy. Apelujemy do dzieci i ich rodziców, by wspólnie porozmawiali o ich bezpieczeństwie. Poniżej kilka ważnych informacji.


…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 13 - 24 z 1475
Racism. Say it. Fight it.
debaty społeczne
policjant_plakat_m2
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
www.pyrek.pl
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
Rozpatrywanie sygnałów obywateskich
Rekomendacje
Dobór do Policji
dobor_do_policji
Napisz do dzielnicowego
napisz_do_dzielnicowego
Popularne