Komenda Powiatowa Policji w Złotowie
Aktualności
Utonął 53 letni mężczyzna | Drukuj |
Autor: Olimpia Gapińska   
14.07.2014.
policjalogDo zdarzenia doszło w dniu 12 lipca ok. godz. 17.00 w miejscowości Sypniewko na Jeziorze Busino Małe.
…więcej
 
"Nie ma dzieci - są ludzie..." | Drukuj |
Autor: Olimpia Gapińska   
11.07.2014.
kopia plakat_-_fb 2"Zapewnienie właściwej opieki, poczucia bezpieczeństwa oraz kierowanie się przede wszystkim dobrem dziecka w każdym działaniu" - tak brzmi główna zasada postępowania policjanta podczas podejmowanych czynności wobec dziecka. 
…więcej
 
Policyjna motorówka na wodach powiatu złotowskiego | Drukuj |
Autor: Olimpia Gapińska   
07.07.2014.
motorowka wodaPolicyjna  motorówka na jeziorach powiatu złotowskiego to już standard od kilku lat. Taki widok zwiększa bezpieczeństwo kąpiących się ludzi i pozwala na prawidłowe i bezpieczne korzystanie z akwenów wodnych. Prewencyjny patrol odstrasza też osoby, które niekoniecznie chcą zgodnie z przyjętymi normami społecznymi i prawnymi korzystać ze spędzania wolnego czasu nad wodą. Bardzo często widok patrolu wodnego studzi zapał osób, które postanowiły w sposób niewłaściwy spędzać chwilę nad jeziorem.   
…więcej
 
Policjanci zabezpieczyli ponad pół kilograma amfetaminy. | Drukuj |
Autor: Olimpia Gapińska   
07.07.2014.
kajdanki2Policjanci z Komisariatu Policji w Jastrowiu wraz z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotowie zatrzymali w miniony piątek dwóch mężczyzn, którzy podejrzani są o przemyt znacznych ilości środków odurzających. 
…więcej
 
Okonek. Grupa włamywaczy sklepowych w rękach okoneckiej Policji. | Drukuj |
Autor: Maciej Zając   
30.06.2014.

kajdanki3W weekendową noc z soboty na niedzielę, policjanci z Komisariatu Policji w Okonku w bezpośrednim pościgu zatrzymali grupę włamywaczy, która włamała się do jednego ze sklepów na terenie Okonka, skąd ukradła alkohol i papierosy. Młodzi mężczyźni w wieku od 20 – 24 lat, dwaj mieszkańcy powiatu szczecineckiego i jeden złotowskiego trafili za kratki policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszą zarzuty kradzieży z włamaniem. Grozi im do 10 lat więzienia.

…więcej
 
Klukowo. Policjanci zatrzymali agresywnego domownika podejrzanego o atak na parę rodzeństwa. | Drukuj |
Autor: Maciej Zając   
30.06.2014.

nozlipkaW minioną niedzielę we wczesnych godzinach porannych policjanci Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Złotowie zatrzymali 46 . letniego mieszkańca Klukowa, który jest podejrzany o naruszenie czynności ciała dwójki rodzeństwa przy użyciu niebezpiecznego narzędzia. Mężczyzna w chwili zatrzymania był nietrzeźwy, trafił za kratki policyjnego aresztu. Sprawą zajęła się Prokuratura Rejonowa w Złotowie.

…więcej
 
Okonek. Ranny mężczyzna w wyniku postrzału. Sprawę bada złotowska prokuratura. | Drukuj |
Autor: Maciej Zając   
30.06.2014.

logo997zlW dniu 28 czerwca br. krótko po godz. 5.00 rano dyżurny złotowskiej Komendy otrzymał informację o sytuacji, w której doszło do zranienia 62. letniego mieszkańca Piły będącego w lesie na terenie Nadleśnictwa Okonek. Jak wynika ze wstępnych ustaleń mężczyzna został ranny w wyniku postrzału z broni myśliwskiej, gdzie następnie po przewiezieniu do Szpitala Specjalistycznego w Pile zmarł.  Przyczyny i okoliczności zdarzenia bada złotowska Prokuratura.

…więcej
 
Komendanci złotowskiej Policji odwiedzili uczniów klas mundurowych z Krajenki. | Drukuj |
Autor: Maciej Zając   
27.06.2014.

 spotkanie01

Tuż przed początkiem wakacji, Komendant Powiatowy Policji w Złotowie insp. Waldemar Wilczewski odwiedził uczniów klas mundurowych w Szkole im. Stanisława Staszica w Krajence. Młodzież z klas mundurowych miała okazję porozmawiać z szefem złotowskiej Policji na różne tematy w tym oczywiście na temat  służby w formacjach mundurowych. Komendant przekazał młodym adeptom cenne uwagi na temat pracy Policji oraz zwrócił szczególną uwagę na bezpieczeństwo dzieci i młodzieży podczas zbliżających się wakacji. W dniu 27 czerwca br. I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Złotowie wziął udział w uroczystym apelu podsumowującym rok szkolny 2013/2014. W trakcie uroczystości mł.insp. Witold Pająk wręczył Listy Gratulacyjne uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce z przedmiotu realizowanego w klasach mundurowych, który dotyczy służby Policji.   

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 13 - 24 z 1124