Komenda Powiatowa Policji w Złotowie
Aktualności
Dopalacz to też narkotyk!!! video | Drukuj |
Autor: KWP   
17.07.2015.

Ostatnio w kraju odnotowano wiele przypadków zatrucia narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitali trafiło kilkadziesiąt osób z ostrym zatruciem organizmu. Policjanci apelują i ostrzegają, aby nie kupować i nie zażywać takich substancji. Producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze – sprzedają śmierć!

 

…więcej
 
KGP - Dopalacze. Gdzie szukać pomocy | Drukuj |
Autor: Alicja Fidler   
17.07.2015.

Dopalacze naFBW ostatnich dniach w kraju odnotowano wiele przypadków zatrucia narkotykami, tzw. dopalaczami. Do szpitali trafiły osoby z ostrym zatruciem organizmu. Apelujemy i ostrzegamy, aby nie kupować i nie zażywać takich substancji. Producenci i sprzedawcy dopalaczy kierują się przede wszystkim zyskiem, za nic mając ludzkie życie. Sprzedając dopalacze - sprzedają śmierć!Masz wątpliwości czy Twoje dziecko zażywa dopalacze? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości leczenia? Wiesz wszystko o negatywnych skutkach tych niebezpiecznych substancji? Masz informacje o miejscach, w których handluje się zakazanymi środkami? Jesteś uzależniony? Ministerstwo Spraw Wewnętrznych przygotowało listę numerów telefonów pod którymi można szukać pomocy. Lista zostanie także przekazana do wszystkich resortów, urzędów wojewódzkich oraz powiatów.

…więcej
 
I miejsce dla KPP Złotów w Zawodach Wędkarskich Służb Mundurowych w Człuchowie. | Drukuj |
Autor: Maciej Zając   
15.07.2015.

269cW minioną sobotę 11 lipca 2015 roku, dwuosobowa  drużyna reprezentująca naszą Komendę zajęła I miejsce w   II Zawodach  Wędkarskich Służb Mundurowych „O Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Człuchowie”, które odbyły się na Jeziorze Miejskim Małym w Człuchowie. Oprócz najlepszego wyniku drużynowego nasi policjanci zajęli wysokie lokaty indywidualne, I miejsce Sebastian Korzeniowski oraz II miejsce indywidualnie zajął Grzegorz Urbański. Wędkarskie zmagania naszej drużyny dopingował I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Złotowie mł.insp. Witold Pająk.

…więcej
 
Bądź bezpieczny nad wodą. | Drukuj |
Autor: Maciej Zając   
03.07.2015.

prawowodneObecna aura sprzyja zażywaniu kąpieli i zachęca do wypoczynku nad wodą, tym samym rośnie ryzyko nieodpowiedzialnego korzystania z tej formy wypoczynku, przez co może dochodzić do sytuacji zagrożenia zdrowia, a nawet życia. Dbając o Państwa bezpieczeństwo mamy kilka podstawowych rad dotyczących  korzystania z wody podczas lata.

…więcej
 
Bezpieczne Wakacje 2015. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
26.06.2015.

gpsWakacje to dla większości wypoczynek i wyjazdy z nim związane. Dla policjantów, to czas wzmożonej pracy. Na drogach pojawia się w tym okresie więcej niż zwykle pojazdów. Część osób podróżuje własnymi autami, inne wyjeżdżają na wypoczynek autokarami. Podobnie jak w latach ubiegłych, w ramach działań "Bezpieczne wakacje", policjanci na terenie całego kraju będą czuwali nad bezpieczeństwem podróżujących. Przed wakacjami, funkcjonariusze przypominają również o zasadach bezpiecznego wypoczynku nad wodą i konieczności uważania na swoje rzeczy, bo podczas wakacji złodzieje wcale nie odpoczywają.

…więcej
 
Nietrzeźwy kierowca bez uprawnień. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
26.06.2015.

kajdanki3Pijany 46-latek kierował samochodem, jadąc całą szerokością jezdni. Po zatrzymaniu go przez policjantów okazało się, że mężczyzna ma w organizmie ponad trzy promile alkoholu i nie posiada w ogóle uprawnień do kierowania. Za popełnienie tych czynów grożą mu surowe konsekwencje karne oraz dotkliwe kary finansowe.

…więcej
 
Złotów - Komunikat | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
24.06.2015.
dsc_0139Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie poszukują właściciela roweru górskiego marki Romet Forester MTB  znalezionego w dniu 17 czerwca 2015 r. w Złotowie przy ul. Staszica. Właściciela prosimy o kontakt pod numerem telefonu 67 265 02 11  lub 519 064 922 .
…więcej
 
Chciał uniknąć policyjnej kontroli bo nie miał prawo jazdy. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
23.06.2015.

prawoPolicjanci z zespołu patrolowo - interwencyjnego złotowskiej komendy po pościgu zatrzymali 19-letniego kierowcę. Mężczyzna prowadził fiata nie mając do tego uprawnień. Za brak uprawnień do kierowania pojazdami, nie zatrzymanie się do policyjnej kontroli oraz spowodowanie kolizji 19-latek będzie odpowiadał przed sądem, który oprócz wysokiej grzywny, może orzec wobec kierowcy zakaz prowadzenia pojazdów.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 13 - 24 z 1332
Racism. Say it. Fight it.
debaty społeczne
policjant_plakat_m2
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
www.pyrek.pl
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
Wyrzysk MTB MARATON MIstrzostwa Wielkopolski Policjantów
plakat_projekt_olicja_wlkp15
Dobór do Policji
dobor_do_policji
Napisz do dzielnicowego
napisz_do_dzielnicowego
Popularne