Komenda Powiatowa Policji w Złotowie
Aktualności
Bezpieczeństwo na ogrodach działkowych | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
12.09.2016.
sptkanie2Na placu Rodzinnych Ogrodów Działkowych „Wodociągi” w Złotowie odbyła się kolejna debata społeczna. Tym razem policjanci spotkali się z działkowcami. Funkcjonariuszki omówiły między innymi zagrożenia, z którymi mogą spotkać się działkowcy i odpowiadały na pytania. W debacie uczestniczył blisko 150 działkowców
…więcej
 
Nietrzeźwa i zakazana jazda | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
08.09.2016.

kierowca1Zarzut prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości oraz złamania sądowego zakazu prowadzenia pojazdów usłyszy 38-letni mieszkaniec gminy Czarnków, którego zatrzymali policjanci złotowskiej „drogówki”. Za nietrzeźwą i zakazaną jazdę mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia

…więcej
 
Z uczniami o bezpieczeństwie | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
07.09.2016.
12Policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie odwiedziły uczniów Gimnazjum nr 1 w Złotowie. Tematem spotkania było bezpieczeństwo w szkole i poza nią jak również bezpieczne korzystanie z Internetu. Funkcjonariuszki przypomniały uczniom jak powinni zachowywać się przechodząc przez jezdnię, którą stroną drogi powinni się poruszać, gdy nie ma chodników oraz co robić żeby być widocznym na drodze.
…więcej
 
BEZPIECZEŃSTWO W SZKOLE | Drukuj |
Autor: KGP/MF   
07.09.2016.

kleszczyna 1W związku z rozpoczętym nowym rokiem szkolnym 2016/2017 Policja przypomina procedury postępowania nauczycieli oraz metody współpracy szkół z jednostkami Policji w sytuacjach zagrożenia dzieci i młodzieży przestępczością i demoralizacją, w szczególności narkomanią, alkoholizmem i prostytucją.

…więcej
 
Poszukiwany z narkotykami w kieszeni | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
06.09.2016.

kajdanki2Mundurowi zatrzymali podczas legitymowania 26-letniego mężczyznę. Jastrowianin po sprawdzeniu w policyjnych systemach  okazał się być poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości do odbycia kary pozbawienia wolności. Dodatkowo podczas kontroli  funkcjonariusze znaleźli w kieszeni jego spodni narkotyki. Teraz grozi mu dodatkowo do trzech lat więzienia.

…więcej
 
Jak zabezpieczyć rower przed kradzieżą? | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
06.09.2016.
logo997zl

Policjanci z Komedy Powiatowej Policji w Złotowie od początku sierpnia br. zostali poinformowani o kradzieży kilku rowerów. Utracone jednoślady najczęściej były przechowywane na klatkach schodowych i korytarzach piwnicznych bez zabezpieczenia.  Przypominamy o podstawowych zasadach, które mogą uchronić przed kradzieżą jednośladu.

…więcej
 
Bezpieczna droga do szkoły  policyjne działania | Drukuj |
Autor: KGP/MF   
01.09.2016.
dzieci z policjantemPolicyjne działania „Bezpieczna droga do szkoły” w tym roku odbędą się w dwóch terminach: 1–2 września, a po weekendzie 5–9 września. Jak zawsze ich celem jest czuwanie nad bezpieczeństwem i porządkiem w ruchu drogowym, w rejonach szkół oraz na drogach, prowadzących do szkół i placówek oświatowo–wychowawczych w początkowym okresie nauki, po przerwie wakacyjnej.
…więcej
 
Oszustwa na legendę - Złotowska Policja przestrzega i apeluje o ostrożność | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
01.09.2016.
telefonOszuści działający metodą "na wnuczka" czy "na policjanta" wciąż oszukują starszych ludzi i wyłudzają pieniądze. Coraz częściej członkowie grup przestępczych podają się za policjantów CBŚP bądź funkcjonariuszy zajmujących się rozpracowywaniem oszustów. Bądźmy ostrożni i nie ufajmy takim telefonom! Prawdziwi policjanci NIGDY nie informują o prowadzonych przez siebie sprawach telefonicznie i nigdy nie proszą też o przekazanie pieniędzy nieznanej osobie.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 13 - 24 z 1638
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
374_turysta[1]
Racism. Say it. Fight it.
debaty społeczne
policjant_plakat_m2
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
www.pyrek.pl
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
Rozpatrywanie sygnałów obywateskich
Rekomendacje
Dobór do Policji
dobor_do_policji
Napisz do dzielnicowego
napisz_do_dzielnicowego
Popularne