Komenda Powiatowa Policji w Złotowie
Aktualności
Nielegalny tytoń trafił do policyjnego depozytu. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
04.05.2015.

tyto29Blisko 24 tysięcy złotych stracił Skarb Państwa na nielegalnym tytoniu, który w swoim mieszkaniu przechowywał mieszkaniec gm. Złotów. Grozi mu wysoka kara grzywny lub do 3 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
By majówka była bezpieczna.... | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
30.04.2015.
logo997Okres nadchodzącego „długiego weekendu” może charakteryzować się  wzrostem liczby popełnianych przestępstw i wykroczeń. Dotyczy to zwłaszcza niektórych kategorii przestępstw takich jak kradzieże kieszonkowe i kradzieże z włamaniem. Dlatego też pragniemy przypomnieć podstawowe zasady, które szczególnie w tych dniach powinny być przestrzegane i stosowane.
…więcej
 
Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2015 | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
30.04.2015.
wsptor28 kwietnia 2015 roku w Złotowie  odbyły się kolejne  Eliminacje Powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Uczestniczyli w niej przedstawiciele 10 szkół podstawowych i  9 gimnazjalnych. Łącznie o zwycięstwo walczyło 40 uczniów szkół podstawowych i 27 gimnazjalistów. Organizatorami turnieju na terenie powiatu złotowskiego byli: Komenda Powiatowa Policji w Złotowie i Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Złotowie.
…więcej
 
KGP - Kampania społeczna "NIE [PRZY]DZWOŃ ZA KIEROWNICĄ" | Drukuj |
Autor: KGP   
28.04.2015.
1-161522Już prawie co czwarty wypadek drogowy jest skutkiem korzystania z telefonów komórkowych w czasie jazdy. Rosnąca skala tego niebezpiecznego zjawiska to sygnał do wprowadzenia dla kierowców działań motywujących do zmiany złych drogowych nawyków. Dlatego ruszył ogólnopolski projekt „Nie [przy]dzwoń za kierownicą”, którego celem jest uświadomienie kierowcom zagrożeń związanych z korzystaniem z telefonu podczas prowadzenia samochodu, a co za tym idzie, minimalizacją tego zjawiska.
…więcej
 
III TURNIEJ SPRAWNOŚCIOWY O PUCHAR KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W ZŁOTOWIE ROZSTRZYGNĘTY. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
27.04.2015.

nagrodyW dniu 23 kwietnia 2015 roku od godz.11.30 w Hali Widowiskowo – Sportowej w Złotowie odbyły się III Powiatowe Zawody Sprawnościowe Młodzieży Ponadgimnazjalnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Złotowie. Organizatorami zawodów była Komenda Powiatowa Policji w Złotowie oraz Starostwo Powiatowe w Złotowie. Do zmagań turniejowych przystąpiły sześcioosobowe zespoły (trzech chłopców, trzy dziewczęta) reprezentujące szkoły średnie z terenu powiatu. Miano Drużynowego Mistrza Powiatu wywalczyli zawodnicy CKZiU w Złotowie Szkoły im. Stanisława Staszica w Krajence.W klasyfikacji indywidualnej chłopców zwyciężył Krzysztof Radke z liceum CKZIU w Złotowie Szkoły im. Stanisława Staszica w Krajence, wśród dziewcząt najlepsza okazała się Karolina Buczek z Liceum Ogólnokształcącego nr 1 w Złotowie. Gratulujemy sukcesu!

…więcej
 
Debata społeczna "Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni" Złotów 2015 rok. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
24.04.2015.

dyskusja1W dniu 23 kwietnia 2015 roku punktualnie o godz. 10.00 w hali widowiskowo – sportowej Liceum Ogólnokształcącego nr 1 im. Marii Skłodowskiej - Curie w Złotowie przy ul. Bohaterów Westerplatte 9, rozpoczęła się debata społeczna, której tematem było bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni. Do udziału w spotkaniu zaproszeni zostali uczniowie, nauczyciele, pedagodzy, dyrektorzy placówek oświatowych oraz mieszkańcy powiatu złotowskiego. Obecni byli również przedstawiciele samorządów, Policji oraz instytucji, które są współodpowiedzialne za bezpieczeństwo.


…więcej
 
Blękwit - tragiczny wypadek. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
22.04.2015.

12Złotowscy policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Złotowie  wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w dniu 21 kwietnia około godz. 22.00 na drodze wojewódzkiej nr 189 w  miejscowości Blękwit, gdzie śmierć na miejscu poniosła 51 letnia mieszkanka gminy Złotów.

…więcej
 
Złotów-Akcja Wydziału Ruchu Drogowego KPP Złotów Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
21.04.2015.
radiowoz3Policjanci złotowskiej „drogówki” realizowali wczoraj zadania związane z zapewnieniem bezpieczeństwa osobom pieszym - niechronionym uczestnikom ruchu drogowego oraz reagowali na wszelkiego typu zdarzenia związane z przechodzeniem przez jezdnię w miejscach niedozwolonych.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 13 - 24 z 1305
Racism. Say it. Fight it.
debaty społeczne
policjant_plakat_m2
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
www.pyrek.pl
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
Wyrzysk MTB MARATON MIstrzostwa Wielkopolski Policjantów
plakat_projekt_olicja_wlkp15
Dobór do Policji
dobor_do_policji
Napisz do dzielnicowego
napisz_do_dzielnicowego
Popularne