KPP Złotów

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. OKONEK – Dzięki nim kolejne życie uratowane

  Szybka interwencja okoneckich policjantów uratowała życie 41- letniego mieszkańca miasta, który usiłował odebrać sobie życie. Policjanci w ostatniej chwili odcięli go i przywrócili jego funkcje życiowe.

 2. Złotów - Spotkanie wigilijne

  20 grudnia br. w Komendzie Powiatowej Policji w Złotowie odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe w którym uczestniczyli Komendanci złotowskiej jednostki, policjanci, policjantki, pracownicy cywilni, policyjni emeryci a także kapelan złotowskich policjantów ks. Grzegorz Fabiszak.

 3. JASTROWIE - NIELEGALNY TYTOŃ PRZEJĘTY PRZEZ POLICJĘ

  Policjanci Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Jastrowiu wspólnie z kryminalnymi Komendy Powiatowej Policji w Złotowie zabezpieczyli blisko 90 kilogramów nielegalnego tytoniu. W sprawie zatrzymano 38-letniego mężczyznę, który usłyszał już zarzuty za przestępstwo karno-skarbowe. To kolejna zrealizowana sprawa z zakresu przestępczości akcyzowej.

 4. Złotów – policjanci wyróżnieni dyplomami

  Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu insp. Piotr Maka oraz Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZP podinsp. Andrzej Szary wyróżnili dyplomami policjantów Komendy Powiatowej Policji w Złotowie.

 5. Jastrowie – zatrzymano dwóch sprawców kradzieży z włamaniem. Policjanci w całości odzyskali skradzione mienie.

  Policjanci Komisariatu Policji w Jastrowiu zatrzymali dwóch mieszkańców gminy w wieku 25 i 23 lat. Mężczyźni włamali się do jednego z zakładów mechaniki pojazdowej w Jastrowiu, skąd ukradli hydrauliczny podnośnik samochodowy. To jednak nie wszystko. Skradzione mienie postanowili wywieźć... samochodem skradzionym z tego samego zakładu mechanicznego. Łączne straty wyniosły około 18 tysięcy złotych.

 6. Złotów - Najechała na przyczepę rolniczą - apelujemy o zachowanie ostrożności!

  Niesprzyjające warunki pogodowe oraz niedostosowanie do nich prędkości jazdy przez kierujących są w okresie zimowym częstą przyczyną zdarzeń drogowych. Apelujemy o ostrożność na drodze, zwłaszcza w godzinach popołudniowych i wieczornych.

 7. Złotów - POLICJANCI PODSUMOWALI 2017 ROK

  15 stycznia br. podczas odprawy służbowej w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego policjanci Komendy Powiatowej Policji w Złotowie podsumowali swoje działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców powiatu złotowskiego w 2017 roku. W odprawie uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu mł. insp. Rafał Pawłowski.

 8. Okonek – zatrzymani z narkotykami podczas kontroli drogowej

  Policjanci Komisariatu Policji w Okonku zatrzymali dwóch mieszkańców Okonka, którzy posiadali przy sobie środki odurzające w postaci marihuany. Narkotyki zostały ujawnione podczas kontroli drogowej.

 9. 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zadbajmy o bezpieczeństwo - PORADY DLA WOLONTARIUSZY

  W najbliższą niedzielę po raz 26 odbywał się będzie Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W różnych miejscowościach naszego powiatu będzie można spotkać osoby kwestujące. Jak co roku o bezpieczeństwo wolontariuszy będą dbali policjanci Komendy Powiatowej Policji w Złotowie.

 10. „Bezpieczny weekend Boże Narodzenie 2017” - podsumowanie działań

  Policyjne działania „ Bezpieczny weekend - Boże Narodzenie 2017” trwały od piątku 22 grudnia do wtorku 26 grudnia br.