Komenda Powiatowa Policji w Złotowie
Aktualności
Kamień- Dealer zatrzymany podczas transakcji. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
08.12.2014.

kamie29–letni mieszkaniec gminy Jastrowie odpowie za udzielenie środków odurzających osobie nieletniej. Dzielnicowi Komisariatu Policji w Jastrowiu w miejscowości Kamień w sobotę minionego weekendu zatrzymali mężczyznę w chwilę po tym jak sprzedał 17 – latkowi narkotyki. Ponad 50 gram marihuany trafiło do policyjnego depozytu.

…więcej
 
Jastrowie- 1000 działek narkotyków w rękach złotowskiej Policji. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
08.12.2014.

narktyki_1Minionego weekendu w ręce złotowskich kryminalnych oraz policjantów z KP Jastrowie trafił blisko kilogram narkotyków. Amfetamina wartości czarnorynkowej ponad 30 tys, złotych została zabezpieczona w wyniku działań operacyjnych w samochodzie 38. letniego  Jastrowianina, który  za posiadanie tak dużej ilości środków odurzających trafił za kratki policyjnego aresztu. Dzięki wytężonej pracy złotowskich kryminalnych na złotowski rynek, tuż przed Świętami nie trafi  blisko 1000 działek tego silnego narkotyku. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

…więcej
 
Złotów- Aby Święta były bezpieczne. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
05.12.2014.

mikoaj_witaPrzed nami święta Bożego Narodzenia, czas odpoczynku, refleksji i spotkań w gronie bliskich i znajomych. Dla złotowskich policjantów to czas wytężonej pracy. Funkcjonariusze jak każdego roku czuwać będą nad bezpieczeństwem mieszkańców Naszego powiatu. Osobom, które na okres świąteczny wyjeżdżają przypominamy o odpowiednim zabezpieczeniu swojego mieszkania, domu. Kierowcom zaś zalecamy rozwagę i „zdjęcie nogi z gazu”, by tegoroczne święta Bożego Narodzenia były bezpieczne i radosne.

…więcej
 
Złotów- Firma "Oszust" zlikwidowana. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
04.12.2014.

paragraf997Złotowscy kryminalni zatrzymali oszusta działającego na terenie powiatu złotowskiego. W wyniku skrupulatnej i wytężonej pracy pracowników dochodzeniowo – śledczych sprawca 43 oszustw, odpowie teraz za swoje czyny przed sądem. Oszust swoją przestępczą działalność rozpoczął już w 2013 roku dzięki zebranemu przez funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego w Złotowie materiałowi dowodowemu poniesie teraz konsekwencje swojej przestępczej „działalności gospodarczej”

…więcej
 
Krajeńscy Licealiści wzięli udział w OBOZIE KOMPETENCYJNYM w KIEKRZU | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
02.12.2014.
obraz18Od września do listopada bieżącego roku  trwał cykl  jesiennych  obozów dla młodzieży z klas o profilu policyjnym, również licealiści ze Szkoły im Stanisława Staszica w Krajence wzięli udział w zajęciach na terenie Ośrodka Wypoczynkowego w Kiekrzu. Poziom wyszkolenia młodych adeptów służb mundurowych był godny podziwu. Uczniowie uczestnicząc w zajęciach przygotowywali się do egzaminów wstępnych do poszczególnych służb mundurowych.


…więcej
 
Skontrolowanych 706 kierujących to wynik działań w ramach akcji Alkohol i Narkotyki | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
01.12.2014.
alkoholPodczas minionego weekendu funkcjonariusze złotowskiej Komendy wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Ruch Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pile przeprowadzili na terenie powiatu złotowskiego  wzmożone działania pod hasłem „ Alkohol i Narkotyki”.  Podczas prowadzonej akcji  skontrolowali  706  kierujących. Ku naszemu zadowoleniu tylko w dwóch  przypadkach okazało się, że  kierowcy zdecydowali się wsiąść za kierownicę swoich pojazdów na tzw. „Podwójnym gazie”.
…więcej
 
Lipka -Nieletni odpowie za kradzież z włamaniem. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
01.12.2014.
kajdanki3

Złotowski Sąd zadecyduje o dalszym losie 16-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem. Na jego trop wpadli policjanci Zespołu Kryminalnego Posterunku Policji w Lipce. Nieletni po uprzednim wybiciu kamieniem szyby w restauracji splądrował jej pomieszczenia i ukradł papierosy. Pokrzywdzony oszacował straty na 1200 złotych.

 

…więcej
 
Nie Bądźmy obojętni, zwróćmy uwagę na bezdomnych, starszych i samotnych. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
01.12.2014.
bezdomni21Okres jesienno -  zimowy i znaczne spadki temperatur stwarzają realne zagrożenie dla życia i zdrowia osób bezdomnych, w podeszłym wieku czy też samotnych. Zagrożenie utraty życia dotyczy w tym okresie także osób nietrzeźwych, przebywających na wolnym powietrzu, bądź w pomieszczeniach opuszczonych i nie ogrzewanych.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 13 - 24 z 1209