Komenda Powiatowa Policji w Złotowie
Aktualności
Policjanci zatrzymali poszukiwanego z narkotykami | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
06.05.2016.
2Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym. W jego mieszkaniu znaleźli domową plantację marihuany. Policjanci zabezpieczyli 14 krzaków konopi indyjskich oraz specjalistyczny sprzęt służący do uprawy zakazanych w Polsce roślin, kilkadziesiąt gotowych porcji dilerskich narkotyków, a także lufę stanowiącą prawdopodobnie element broni palnej. Mężczyźnie może grozić do 8 lat pozbawienia wolności.
…więcej
 
Quad nieprzemyślane używanie stwarza zagrożenie | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
05.05.2016.
8-latek i 7-latek jadący na quadzie w miejscowości Lędyczek gmina Okonek z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Kierujący czterokołowcem siedmioletni chłopczyk nie zapanował nad pojazdem i uderzył w znajdująca się przy jezdni barierę ochronną. Apelujemy o rozwagę i należytą opiekę nad dziećmi. 

 

…więcej
 
Złotowscy policjanci zatrzymali sklepowego złodzieja | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
04.05.2016.
kajdankiZłodzieja sklepowego na gorącym uczynku zatrzymali policjanci z Zespołu Dzielnicowych złotowskiej komendy. 32-latek ukradł kilka butelek markowego alkoholu o łącznej wartości blisko 600 złotych. Jak się okazało tego samego dnia mężczyzna złożył już kolejną złodziejską „wizytę” w placówce handlowej. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu do 5 lat więzienia.
…więcej
 
"Majowy Weekend 2016" - Podsumowanie | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
04.05.2016.
rwrdDługi majowy weekend za nami. Jak co roku nad bezpieczeństwem wypoczywających na terenie powiatu złotowskiego czuwali policjanci. Dla policjantów „drogówki” był to czas wzmożonych kontroli. Od piątku do wtorku złotowscy funkcjonariusze odnotowali 7 kolizji drogowych. Funkcjonariusze zatrzymali 7 nietrzeźwych kierujących oraz jednego kierowcę, który prowadził swój pojazd znajdując się w stanie po użyciu alkoholu.
…więcej
 
Włamywacz-recydywista zatrzymany przez policjantów | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
28.04.2016.
jastrowie_wamywacz12Policjanci zatrzymali 34-latka z gm. Jastrowie, który włamywał się głównie do altan ogrodowych, pomieszczeń gospodarczych oraz lokali na terenie miasta Jastrowie. Jego łupem padały m.in. elektronarzędzia, alkohol, a nawet poroże jelenia. Łączna kwota strat oszacowanych przez pokrzywdzonych to blisko 17 tys. złotych. Część mienia odzyskano. Zatrzymany mężczyzna był już wcześniej karany za podobne przestępstwa. Teraz grozi mu do 15 lat więzienia.
…więcej
 
Wypadek zakończył się zatrzymaniem prawo jazdy kierowcy | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
27.04.2016.

wypadekZłotowscy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku do którego doszło w dniu 25 kwietnia br. w Batorówku w rejonie skrzyżowania dróg powiatowych nr 1035 z 1036. W wypadku ranna została jedna osoba, która trafiła do szpitala.


…więcej
 
Kleszczyna - "Bezpieczni w sieci" | Drukuj |
Autor: Alicja Fidler   
27.04.2016.
kleszczyna 6Kwiecień w Szkole Podstawowej w Kleszczynie upływa pod hasłem "Bezpieczeństwo w sieci". 
…więcej
 
Wręczenie nagród finalistom konkursu "Dopalacze niszczą życie" | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
26.04.2016.

gwneW sali konferencyjnej Komendy Powiatowej Policji w Złotowie nastąpiło uroczyste wręczenie nagród finalistom etapu powiatowego na plakat lub spot pod tytułem "Dopalacze niszczą życie". Pierwsze miejsce w kategorii plakatu zajęła, Julia Rakowska z I c Gimnazjum nr 2 im. Ludzi spod Znaku Rodła w Złotowie, a w kategorii spotu Joanna Szcześniak z III b Gimnazjum nr 2 im. Ludzi spod Znaku Rodła w Złotowie.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 13 - 24 z 1554
Racism. Say it. Fight it.
debaty społeczne
policjant_plakat_m2
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
www.pyrek.pl
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
Rozpatrywanie sygnałów obywateskich
Rekomendacje
Dobór do Policji
dobor_do_policji
Napisz do dzielnicowego
napisz_do_dzielnicowego
Popularne