Komenda Powiatowa Policji w Złotowie
Aktualności
Jastrowie. Szybka decyzja dzielnicowego pozwoliła uratować życie 57. letniemu mężczyźnie. | Drukuj |
Autor: Maciej Zając   
08.09.2014.

drzwi997Stanowcze i odpowiedzialne działanie dzielnicowego z Jastrowia pozwoliło uratować życie samotnie przebywającego w mieszkaniu 57. letniego mężczyzny, który nie był wstanie wezwać pomocy na skutek doznanego wylewu. Szybka i radykalna decyzja funkcjonariusza o wyważeniu drzwi do mieszkania dała możliwość natychmiastowego udzielenia pierwszej pomocy i wezwania na miejsce pogotowia ratunkowego.

…więcej
 
Złotowscy Policjanci wzieli udział w Rajdzie Rowerowym. Rozmawialiśmy o bezpieczeństwie. | Drukuj |
Autor: Maciej Zając   
08.09.2014.

 rowerzysci01

W minioną sobotę złotowscy policjanci wzięli udział w Rajdzie Rowerowym organizowanym przez Lasy Państwowe, który odbył się na terenie powiatu złotowskiego. Funkcjonariusze promowali bezpieczeństwo i zdrowy styl życia oraz rozdali uczestnikom specjalnie przygotowane kamizelki odblaskowe z logo akcji „Bądź Widoczny na Drodze”. Kilkaset rowerzystów ubranych w elementy odblaskowe podążało drogami powiatu dając świadectwo swojej odpowiedzialności za własne bezpieczeństwo.

…więcej
 
Tragiczny wypadek na krajowej 11. Śmierć poniosła 63. letnia kobieta. | Drukuj |
Autor: Maciej Zając   
05.09.2014.

 jastrowie001

Wczoraj, około godz. 14.30 na drodze krajowej Nr 11 pomiędzy miejscowościami Jastrowie – Podgaje doszło do wypadku drogowego, w którym zderzyły się trzy pojazdy. W wyniku obrażeń śmierć na miejscu poniosła  63 letnia mieszkanka Gdańska. Obecny na miejscu Prokurator wspólnie z policjantami wyjaśniali przyczyny i okoliczności zdarzenia.

…więcej
 
Złotów - Odnalezione zwłoki ludzkie w lesie przy ul. Kujańskiej. | Drukuj |
Autor: Maciej Zając   
02.09.2014.
logo997zlWczoraj, krótko po godz. 18.00 Dyżurny złotowskiej Komendy został poinformowany, że na terenie kompleksu leśnego w sąsiedztwie ul. Kujańskiej w Złotowie, dwóch mężczyzn, którzy byli na grzybach odnalazło zwłoki ludzkie. Natychmiast na miejscu pojawili się policjanci wraz z Prokuratorem, którzy zabezpieczyli ślady kryminalistyczne oraz starali się wyjaśnić okoliczności zdarzenia. Decyzją Prokuratora zwłoki zostały zabezpieczone do dalszych badań i identyfikacji.  Postępowanie w tej sprawie Prowadzi Prokuratura Rejonowa w Złotowie. 
 
Złotów - Po służbie spłoszył nocnego włamywacza. Odzyskano cenny łup. | Drukuj |
Autor: Maciej Zając   
02.09.2014.

policjainfWczoraj około północy nieznany dotychczas sprawca na ul. Wojska Polskiego w Złotowie wybił szybę wystawową w lombardzie, a następnie dokonał kradzieży różnego rodzaju przedmiotów o wartości 7 tys. złotych. Hałas jaki wywołało wybicie szyby natychmiast zainteresował mieszkającego nieopodal policjanta, który wybiegł ze swojego mieszkania i udał się w rejon lombardu. Sprawca widząc sylwetkę zbliżającego się funkcjonariusza zaczął uciekać ulicami miasta. Policjant podjął pościg za włamywaczem, który zbiegł w zabudowania. Szybka reakcja stróża prawa pozwoliła odzyskać ukradzione przedmioty, które przestępca porzucił w popłochu uciekając przed czujnym funkcjonariuszem. Odzyskany łup wrócił do właściciela. Policjanci Wydziału Kryminalnego prowadzą postępowanie w tej sprawie.

 
ZAPRASZAMY NA DEBATĘ W DNIU 18.09.2014 ROKU! | Drukuj |
Autor: Maciej Zając   
29.08.2014.
debata 2014
 
Znaleziono TABLET!!! Prosimy o kontakt właściciela. | Drukuj |
Autor: Maciej Zając   
26.08.2014.
 tablet01
W dniu 18 sierpnia 2014 roku znaleziono w damskiej toalecie przy złotowskiej promenadzie tablet operatora ORANGE wraz z routerem, które to urządzenia były spakowane w oryginalny karton firmowy. PROSIMY O KONTAKT Z WŁAŚCICIELEM SPRZĘTU! wraz z dowodem ewentualnego zakupu - faktura lub umowa usługi, na którym będzie numer IMEI urządzenia.
tablet02
 
 
W-188 Groźny wypadek. Seat uderzył w przydrożne drzewo. Ranne cztery osoby. | Drukuj |
Autor: Maciej Zając   
25.08.2014.

 seat00006

W niedzielę rano na trasie Krajenka – Klukowo doszło do wypadku drogowego, w którym ranne zostały cztery osoby. Kierowany przez 21. letniego kierowcę Seat Cordoba w pewnej chwili na prostym odcinku drogi zjechał na prawe pobocze po czym uderzył w przydrożne drzewo. Kierowca oraz trzej pasażerowie Seata zostali przewiezieni do Szpitala w Pile i Złotowie.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 13 - 24 z 1146