Komenda Powiatowa Policji w Złotowie
Aktualności
K-11 W wypadku zginął młody kierowca motocykla. Apelujemy o rozwagę!!! | Drukuj |
Autor: Maciej Zając   
14.03.2014.

 motor00021

Dzisiaj, krótko przed godziną 14.00 na drodze krajowej Nr 11 doszło do wypadku drogowego , w którym śmierć na miejscu poniósł 25 letni motocyklista, mieszkaniec Wronek. Policjanci wspólnie z prokuratorem wyjaśniali na miejscu przyczyny i okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

 

…więcej
 
Jastrowie - Zatrzymani ze spawarką w lesie. | Drukuj |
Autor: Maciej Zając   
05.03.2014.

 fachowcy2

Również dzisiaj, policjanci z Komisariatu Policji w Jastrowiu zatrzymali w bezpośrednich czynnościach dwóch mieszkańców Jastrowia, którzy są podejrzani o kradzież z włamaniem do pomieszczeń gospodarczych należących do PKP , które miało miejsce  w nocy z 4/5 marca br. skąd ukradziono spawarkę transformatorową wartości blisko 800 złotych.  Obaj mężczyźni w krótkim czasie zostali „namierzeni” i zatrzymani przez jastrowskich policjantów w chwili demontowania ukradzionego sprzętu, który ukryli w pobliskim lesie. 38 i 33 latek trafili za kratki policyjnego aresztu.. Za kradzież z włamaniem grozi im do 10 lat więzienia.

 

…więcej
 
Jastrowie - Odzyskany łup z włamania i 200 porcji narkotyków w rękach jastrowskiej Policji. | Drukuj |
Autor: Maciej Zając   
05.03.2014.

 marihuana0001

Dużym sukcesem zakończyła się prowadzona od ubiegłego roku sprawa przez jastrowskich policjantów, którzy dzisiaj mogą śmiało powiedzieć, że włożony trud i zaangażowanie przyniosło oczekiwane efekty. W trakcie przeszukania posesji należącej do 55. letniego mieszkańca Jastrowia, funkcjonariusze odnaleźli skradziony łup pochodzący z  ubiegłorocznego włamania do garażu oraz… blisko 200 porcji narkotyków w postaci marihuany. Właściciel posesji został zatrzymany, a ukryte narkotyki trafiły w ręce stróżów prawa, ponadto odzyskany sprzęt budowlany wróci do swojego właściciela.

…więcej
 
Złotów - Pięciu zatrzymanych kierowców po alkoholu to wynik dzisiejszej akcji "Trzeźwość". | Drukuj |
Autor: Maciej Zając   
05.03.2014.

alkoholDzisiaj już od wczesnych godzin porannych policjanci prewencji i ruchu drogowego złotowskiej Komendy prowadzili kolejną akcję pod nazwą „Trzeźwość”, która polegała na krótkim sprawdzeniu stanu trzeźwości jak największej liczby kierowców. Wynikiem przeprowadzonych działań było zatrzymanie pięciu nietrzeźwych kierowców, którzy pomimo, iż wcześniej spożywali alkohol zdecydowali się prowadzić swoje pojazdy.

…więcej
 
Jastrowie - Jastrowscy policjanci podczas minionego weekendu zatrzymali dwóch rozbójników. | Drukuj |
Autor: Maciej Zając   
03.03.2014.

kajdanki3Podczas minionego weekendu, jastrowscy policjanci w bezpośrednich czynnościach ustalili i zatrzymali dwie osoby, które swoim zachowaniem chciały lub dopuściły się przestępstwa rozboju. W pierwszym przypadku sytuacja dotyczyła 16 latka z Jastrowia, który grożąc kobiecie nożem zażądał wydania pieniędzy, natomiast drugi przypadek miał miejsce w rejonie jednego z marketów w Jastrowiu, gdzie 19 latek zaatakował innego mężczyznę, po czym pobił go dotkliwie i zabrał portfel z pieniędzmi i dokumentami oraz telefon komórkowy.  Jastrowscy funkcjonariusze w krótkim czasie ustalili i zatrzymali obu rozbójników, gdzie starszy,  trafił do policyjnego aresztu, natomiast sprawą nieletniego zajął się Sąd Rodzinny i Nieletnich.

 

…więcej
 
Złotów - Blisko 100 porcji różnego rodzaju zabezpieczonych narkotyków to efekt nietypowej wizyty. | Drukuj |
Autor: Maciej Zając   
03.03.2014.

 porcje100

Wczoraj wieczorem policjanci Wydziału Kryminalnego złotowskiej Komendy zatrzymali 37 letniego mieszkańca Złotowa, który w swoim mieszkaniu posiadał blisko 100 porcji różnego rodzaju narkotyków, m.in. marihuany, amfetaminy czy tabletek ecstasy. Mężczyzna trafił za kratki policyjnego aresztu. W dniu dzisiejszym usłyszał już zarzuty, grozi mu do 3 lat więzienia.

…więcej
 
Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw. | Drukuj |
Autor: Maciej Zając   
19.02.2014.
tpop1Komenda Powiatowa Policji w Złotowie  wzorem lat ubiegłych we współpracy z organizacjami pozarządowymi przyłącza się akcji „Tydzień Pomocy osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”. W dniach od 24 lutego do 1 marca 2014 roku osoby pokrzywdzone przestępstwem będą mogły uzyskać bezpłatną pomoc i wsparcie w zakresie ochrony swoich praw.
…więcej
 
Uroczyste pożegnanie Policjantów odchodzacych na emeryturę. | Drukuj |
Autor: Maciej Zając   
19.02.2014.
komendant00001
19 lutego 2014 roku w budynku Komendy Powiatowej Policji w Złotowie odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzących na emeryturę policjantów: asp. szt. Andrzeja Sierechana, st.asp. Artura Szymkowiaka i sierż. szt. Adama Kulaska. Komendant Powiatowy Policji w Złotowie insp. Waldemar Wilczewski oraz I Zastepca Komendanta Powiatowego Policji w Złotowie mł.insp. Witold Pająk wręczyli funkcjonariuszom rozkazy o przejściu w stan spoczynku oraz podziękowania za długoletnią służbę. Podczas uroczystości obecny był v-ce Starosta Złotowski Tomasz Fidler oraz Kapelan złotowskiej Policji ks.dz. Grzegorz Fabiszak. Nie zabrakło licznie zebranych koleżanek i kolegów z pracy, którzy z łezką w oku żegnali swoich kolegów odchodzących na emeryturę.  
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 13 - 24 z 1081