Komenda Powiatowa Policji w Złotowie
Aktualności
Oferta nie do odrzucenia. Super deal z policjantem. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
14.10.2014.

zdeeelllerrrrMłody mieszkaniec Okonka chciał sprzedać narkotyki policjantowi po służbie, funkcjonariusz zainteresował się propozycją intratnej oferty i zapewnił mu zbyt trefnego towaru w policyjnym depozycie, natomiast pechowy dealer trafił za kratki policyjnego aresztu. Za „propozycję życia” i posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat więzienia.

…więcej
 
Nowy Dwór - Tragiczny wypadek na trasie Nowy Dwór - Złotów | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
13.10.2014.
wypadek1

W dniu 10 października br. na trasie pomiędzy miejscowością Nowy Dwór a Złotowem podczas policyjnego pościgu doszło do sytuacji w której śmierć na miejscu poniósł 40 letni kierowca samochodu marki Opel Omega, który nie zatrzymał się do policyjnej kontroli.  Sprawę bada złotowska Prokuratura.  

…więcej
 
Seryjny włamywacz w rękach złotowskich funkcjonariuszy | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
13.10.2014.

paragraf997Zarzuty kilku włamań  usłyszał 31-letni mieszkaniec  gminy Jastrowie,  który w   okresie od 5 września do 10 października br.  z budynku mieszkalnego w budowie oraz pobliskiego garażu  w miejscowości Blękwit, ukradł  instalację elektryczną i centralnego ogrzewania oraz bojler, nie pogardził również  silnikiem od  ciągnika rolniczego oraz silnikiem samochodowym. Łupem systematycznego włamywacza padły przedmioty o łącznej wartości 9300 złotych. Nieuczciwemu „majsterkowiczowi” grozi kara do 10 lat więzienia.

…więcej
 
Być Policjantem to znaczy nie być obojętnym na ludzkie cierpienie. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
10.10.2014.
rejs_gwneWielu myśli, że praca funkcjonariusza Policji to tylko udział w niebezpiecznych akcjach, zatrzymywanie sprawców przestępstw,  prowadzenie czynności na miejscach wypadków drogowych. Niejednokrotnie w czasie służby spotykamy się z tragedią ludzką i być może dzięki temu również w życiu prywatnym nie pozostajemy na nią obojętni,  zdając sobie sprawę jak kruche jest życie ludzkie. Niewielu wie, że służba w Policji  to misja na rzecz społeczeństwa, lokalnej grupy a przede wszystkim człowieka. Słowa roty  ślubowania, odnoszą się między innymi do  respektowania prawa każdego człowieka do życia.
…więcej
 
Truck i Bus - wzmożone działania policjantów Wydziału Ruchu Drogowego. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
09.10.2014.

1Wczoraj przez cały dzień do późnych godzin wieczornych  funkcjonariusze złotowskiej ”drogówki” realizowali  zadania w  ramach wojewódzkich działań pod kryptonimem „ Truck i Bus”.   

…więcej
 
Jastrowie - spotkanie z uczniami. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
08.10.2014.

 dscn1320

W dniu  8 października  na drugiej godzinie lekcyjnej do uczniów klas piątych  Publicznej Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Jastrowiu zawitali funkcjonariusze złotowskiej komendy. Spotkanie młodzieży z policjantami odbyło się w ramach Rządowego programu „ Bezpieczna i przyjazna szkoła”. 

…więcej
 
Groźny wypadek, kolejne zatrzymane prawo jazdy. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
06.10.2014.
wypadek_1Sprawcy wypadku drogowego zatrzymano prawo jazdy. Kierujący samochodem marki Volkswagen, 28 letni mieszkaniec Sępólna Krajeńskiego wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia bocznego z pojazdem marki Rover.
…więcej
 
Amator cudzej własności w rękach jastrowskich funkcjonariuszy. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
03.10.2014.

kajdanki3Zarzut kradzieży oraz posiadania środków odurzających usłyszał 18-letni mieszkaniec Jastrowia,  który w  nocy z 30 września na 1 października br.  z niezabezpieczonej wiaty usytuowanej w Jastrowiu przy ul. Grunwaldzkiej dokonał kradzieży wiertarko-wkrętarki marki DEWAL i zestawu kluczy nasadowych wartość utraconego minia opiewała na kwotę 2600 złotych. Dodatkowo okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 13 - 24 z 1166