KPP Złotów

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Złotów - policjanci zlikwidowali "dziuplę" samochodową

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotowie zatrzymali 41-letniego mieszkańca powiatu złotowskiego mającego związek z kradzieżą luksusowej limuzyny. Funkcjonariusze odzyskali skradzione na terenie Czaplinka – BMW 530 D warte 30 tysięcy złotych. Zatrzymany mężczyzna był kompletnie zaskoczony wizytą złotowskich policjantów. Za kradzież ekskluzywnego samochodu grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 2. ZŁOTÓW – Policjanci na podium XV Ogólnopolskiego Biegu Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Głównego Policji.

  Post. Monika Kapera i post. Rafał Stachowski – policjanci Wydziału Prewencji naszej komendy zajęli pierwsze i drugie miejsce w XV Ogólnopolskim Biegu Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Głównego Policji.

 3. Jastrowie - Dzielnicowi z wizytą w przedszkolach

  Przedszkolaki z Jastrowia spotkały się z dzielnicowymi. Policjanci odwiedzili dzieci i w trakcie spotkania opowiedzieli jak należy się zachowywać, aby być bezpiecznym w drodze do przedszkola, na spacerze i podczas zabawy.

 4. JASTROWIE- BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY – pogadanka z dziećmi

  Rozpoczął się nowy rok szkolny. To właśnie czas, żeby policjanci uczestniczyli w edukacyjnych spotkaniach z dziećmi i przypominali o zasadach związanych z bezpiecznym poruszaniem się po drogach.

 5. KRAJENKA - Przedszkolaki odwiedziły Komisariat Policji

  Komisariat Policji w Krajence otworzył swoje drzwi dla najmłodszych. Gośćmi policjantów były dzieci z Przedszkola Publicznego w Krajence. W trakcie odwiedzin przedszkolaki miały okazję porozmawiać z funkcjonariuszami oraz zobaczyć, jak wygląda ich miejsce pracy.

 6. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drogach

  Mimo apeli kierowanych do wszystkich uczestników ruchu drogowego o przestrzeganie przepisów i zachowanie ostrożności - na drogach naszego powiatu wciąż dochodzi do kolizji i wypadków. Nadal zatrzymywani są kierujący w stanie nietrzeźwości i wbrew sądowemu zakazowi kierowania pojazdami.

 7. Złotów - PRZEDSZKOLAKI Z WIZYTĄ W KOMENDZIE

  W minionym tygodniu Komendę Powiatową Policji w Złotowie odwiedziły dzieci z grupy „Motyle” Przedszkola Nr 3 w Złotowie. Przyjrzały się z bliska się pracy policjantów oraz usłyszały wiele na temat bezpieczeństwa.

 8. JASTROWIE - z dziećmi o bezpieczeństwie w drodze do szkoły

  Dzielnicowi Komisariatu Policji w Jastrowiu spotkali się z dziećmi Szkoły Podstawowej w Jastrowiu. Spotkanie edukacyjne dotyczyło bezpieczeństwa najmłodszych podczas drogi do szkoły.

 9. Insp. Piotr Mąka szefem wielkopolskich policjantów

  W Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu 2 października br. odbyła się uroczysta zbiórka podczas której insp. Piotr Mąka został powołany na stanowisko Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu. Rozkaz personalny wręczył nadinsp. Andrzej Szymczyk I Zastępca Komendanta Głównego Policji.

 10. UROCZYSTE OBJĘCIE STANOWISKA KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W ZŁOTOWIE PRZEZ MŁ. INSP. ROBERTA CHWEDCZYKA

  W dniu dzisiejszym mł. insp. Robert Chwedczyk został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Złotowie.