KPP Złotów

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi

Najczęściej czytane

 1. POLICJANCI PRZYPOMINAJĄ O OBOWIĄZKU OZNAKOWANIA POSESJI

  W najbliższym czasie dzielnicowi z naszego rejonu w trakcie obchodu sprawdzą oznakowanie posesji w powiecie złotowskim. Akcja ma celu uświadamianie mieszkańcom, jak ważna jest właściwa numeracja domów.

 2. DZIEŃ KOBIET

  Dzisiaj obchodzimy Dzień Kobiet. Również w Komendzie Powiatowej Policji w Złotowie nie zabrakło życzeń z okazji tego święta.

 3. JASTROWIE- śmiertelne potrącenie pieszego

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym, w którym zginął 64 - letni pieszy. Do tragedii doszło w Jastrowiu wczoraj wieczorem.

 4. OKONEK - WYPADEK DROGOWY ZE SKUTKIEM ŚMIERTELNYM

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym, w którym zginął 23 – letni kierowca pojazdu Opel Astra. Do tragedii doszło na drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Jastrowie-Pniewo w sobotę 18-03-2017r.

 5. ZŁOTÓW- ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI

  Złotowscy kryminalni realizując działania dotyczące przestępczości narkotykowej zatrzymali 18-letniego mężczyznę, który posiadał w miejscu zamieszkania amfetaminę i haszysz. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

 6. ZAKRZEWO - CIĘŻARÓWKĄ WJECHAŁ POD POCIĄG

  W dniu 03 marca br. w godzinach porannych na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Zakrzewie doszło do zdarzenia z udziałem samochodu ciężarowego marki Renault i pociągu pasażerskiego relacji Gorzów Wielkopolski - Gdynia Główna. Sprawca to 55-letni mieszkaniec województwa kujawsko-pomorskiego. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń.

 7. ZŁOTÓW- zbiórka krwi pod hasłem „spoKREWnieni” służbą.

  W dniu 07 marca br. złotowscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Straży Pożarnej, Straży Leśnej oraz Służby Więziennej w Złotowie, zorganizowali i przeprowadzili zbiórkę krwi. Przedsięwzięcie odbyło się w ramach akcji „spoKREWnieni służbą” objętej patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji.

 8. OKONEK- ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI

  Policjanci pionu patrolowego Komisariatu Policji w Okonku zatrzymali 40- latka, który posiadał przy sobie środki odurzające w postaci marihuany. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.

 9. Pożegnanie policjantów odchodzących na emeryturę

  W poniedziałek 06 lutego br. w Komendzie Powiatowej Policji w Złotowie odbyło się uroczyste spotkanie, w trakcie którego Komendant Powiatowy Policji w Złotowie insp. Beata Różniak-Krzeszewska serdecznie podziękowała odchodzącym na emeryturę policjantom. Były to szczególne chwile z uwagi na odejście bardzo doświadczonych i długoletnich funkcjonariuszy. Ze służbą rozstali się bowiem były Komendant Komisariatu Policji w Okonku podinsp. Zbigniew Kwiatkowski oraz dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Złotowie asp. szt. Mirosław Justyna.

 10. Złotów - SPRAWCA ROZBOJU I POSIADACZ NARKOTYKÓW W RĘKACH POLICJI

  Złotowscy policjanci zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę rozboju. Podczas zatrzymania 28-letni mieszkaniec Złotowa posiadał przy sobie środki psychotropowe w postaci amfetaminy. Do tego typu przestępstwa kodeks karny przewiduje karę nawet do 12 lat więzienia.