KPP Złotów

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. PLECEMIN- WYPADEK DROGOWY ZE SKUTKIEM ŚMIERTELNYM

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnym, w którym zginął 24 letni kierowca pojazdu Opel Vectra, mieszkaniec Plecemina. Do tragedii doszło na drodze powiatowej łączącej drogę krajową K-11 z miejscowością Plecemin.

 2. UROCZYSTE OBJĘCIE STANOWISKA KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W ZŁOTOWIE PRZEZ MŁ. INSP. ROBERTA CHWEDCZYKA

  W dniu dzisiejszym mł. insp. Robert Chwedczyk został powołany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Złotowie.

 3. Złotowscy policjanci na podium „Otwartego Międzynarodowego Pucharu Policji w Półmaratonie”

  Wśród policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie nie brakuje miłośników biegania. Nic więc dziwnego, że złotowska policja ma swoich reprezentantów w biegowych zmaganiach odbywających się w różnych zakątkach naszego kraju. Reprezentantów złotowskiej komendy nie mogło więc zabraknąć na odbywającym się w minioną niedzielę już po raz 27 pilskim Półmaratonie Philipsa.

 4. Złotowscy policjanci uczestniczyli w XV Rajdzie Rowerowym - rozmawialiśmy o bezpieczeństwie

  W minioną sobotę złotowscy policjanci wzięli udział w XV Rajdzie Rowerowym organizowanym przez Lasy Państwowe, który odbył się na terenie powiatu złotowskiego. Funkcjonariusze promowali bezpieczeństwo i zdrowy styl życia oraz rozdali uczestnikom specjalnie przygotowane opaski odblaskowe z logo Komendy Powiatowej Policji w Złotowie. Kilkudziesięciu rowerzystów wyposażonych w elementy odblaskowe podążało drogami powiatu dając świadectwo swojej odpowiedzialności za własne bezpieczeństwo.

 5. Sprawcy kradzieży jednośladów - ZATRZYMANI! - ich łupem padło 66 rowerów wartych 26 tysięcy złotych!

  Jastrowscy kryminalni zatrzymali trzech mężczyzn, którzy łącznie ukradli 66 rowerów wartych 26 tysięcy złotych. Pierwszy dokonał szeregu włamań i trudnił się kradzieżą rowerów. Drugi pomagał przy włamaniach. Trzeci odkupił kradzione rowery, odpowie również za posiadanie środków psychotropowych i odurzających.

 6. Nietrzeźwy kierowca bez uprawnień

  Pijany 30-latek kierował samochodem, jadąc całą szerokością jezdni. Po zatrzymaniu go przez policjantów okazało się, że mężczyzna ma w organizmie ponad cztery promile alkoholu i nie posiada uprawnień do kierowania. Za popełnienie tych czynów grożą mu surowe konsekwencje karne oraz dotkliwe kary finansowe.

 7. Przewożenie dzieci w foteliku samochodowym

  Bezpieczeństwo dzieci podczas jazdy samochodem zależy w dużej mierze od ich rodziców i opiekunów. Zasady, których należy przestrzegać, zostały określone w ustawie Prawo o ruchu drogowym.

 8. PRĘDKOŚĆ- ZERO TOLERANCJI - Podsumowanie działań w powiecie złotowskim

  W całej Wielkopolsce przeprowadzono działania kontrolnei, skupione na eliminacji nadmiernej prędkości wśród uczestników ruchu drogowego. Niestety czas wakacji sprzyja często nieodpowiedzialnym zachowaniom na drodze, które dla niektórych mają tragiczny koniec. Przedstawiamy Państwu wyniki akcji Prędkość.

 9. ZŁOTÓW – Policjanci na podium XV Ogólnopolskiego Biegu Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Głównego Policji.

  Post. Monika Kapera i post. Rafał Stachowski – policjanci Wydziału Prewencji naszej komendy zajęli pierwsze i drugie miejsce w XV Ogólnopolskim Biegu Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Głównego Policji.

 10. Dzielnicowi zatrzymali 17-latka z narkotykami

  Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie zatrzymali młodego mężczyznę za posiadanie narkotyków. Mundurowi znaleźli u 17-latka woreczek foliowy z marihuaną. Wczoraj śledczy przedstawili mieszkańcowi Krajenki zarzuty. Za posiadanie narkotyków grozi mu nawet do 3 lat więzienia. Dzielnicowi codziennie podczas pełnienia służby sprawdzają, czy osoby wobec których podejmują interwencję posiadają przy sobie rzeczy, które mogą pochodzić z przestępstwa lub służą do jego popełnienia.