Komenda Powiatowa Policji w Złotowie
Prewencja
Prewencyjny program "NOC STOP" przeciwko kradzieżom samochodów. | Drukuj |
Autor: Maciej Forecki   
06.10.2014.

nocstop_logo  Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu złotowskiego do udziału w programie prewencyjnym realizowanym przez Wielkopolską Policję oraz Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA S.A pod hasłem „NOC STOP”, która w swoich założeniach skierowana jest przeciwko kradzieżom samochodów.

…więcej
 
Festyn w ramach kampanii "Rowerem bezpiecznie do celu" | Drukuj |
Autor: Maciej Zając   
04.07.2014.

4 lipca 2014 roku w ramach ogólnopolskiej kampanii „Rowerem bezpiecznie do celu” funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Złotowie na terenie ośrodka wypoczynkowego w Jastrowiu zorganizowali festyn promujący bezpieczeństwo najmłodszych rowerzystów.

akcja01

Spotkanie rozpoczęło się wykładem na temat zasad bezpieczeństwa na drogach. Dzieci z zaciekawieniem słuchały rad policjanta.

…więcej
 
Policyjna akcja - piesi i rowerzyści. | Drukuj |
Autor: Maciej Zając   
03.07.2014.

prawoZgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami złotowscy policjanci przeprowadzili wczoraj kolejną akcję, której celem było reagowanie na wykroczenia drogowe popełniane przez pieszych i rowerzystów. Scenariusz i wyniki tych działań były prawie identyczne, co tych przeprowadzonych kilkanaście dni wcześniej. W sumie w trakcie jednego dnia działań funkcjonariusze na terenie miasta Złotowa ujawnili 65 wykroczeń z czego 46 dotyczyło pieszych i przechodzenia przez jezdnie w miejscach niedozwolonych; 7 - jazdy rowerem wzdłuż przejścia dla pieszych; 6 -  nieprawidłowego przejeżdżania przejść dla pieszych przez rowerzystów. W sumie na pieszych i rowerzystów nałożono 46 mandatów karnych.

Apelujemy właśnie do tej części użytkowników naszych dróg o rozwagę i roztropność. Nie możemy zapominać, że nawet kiedy idziemy pieszo lub korzystamy z roweru obowiązują nas przepisy ruchu drogowego.   

 
Akcja "NIGDY NIE JEŻDŻĘ PO ALKOHOLU! | Drukuj |
Autor: Maciej Zając   
23.06.2014.

 alkoholjazda

„Nigdy nie jeżdżę po alkoholu” to hasło ogólnopolskiej kampanii, której celem jest integracja i aktywizacja społeczeństwa wokół zasady: piłeś – nie jedź! Partnerem merytorycznym akcji jest Komenda Główna Policji.

…więcej
 
BEZPIECZNE WAKACJE 2014 | Drukuj |
Autor: Maciej Zając   
23.06.2014.
bezpiecznewakacje2014Podczas tegorocznych wakacji złotowscy policjanci odwiedzą miejsca letniego wypoczynku, gdzie będą rozmawiali z dziećmi i młodzieżą na temat bezpiecznego zachowania się w czasie wolnym. Poruszana będzie tematyka bezpieczeństwa w mieście - na podwórku, nad wodą oraz w lesie. Oprócz wspólnych spotkań z młodzieżą, funkcjonariusze będą czuwali nad bezpieczeństwem na drogach. Wzmożony ruch wakacyjny wymaga od Policji podejmowania szczególnych działań mających na celu ograniczenie liczby zdarzeń drogowych i eliminację nietrzeźwych kierowców. Akacja rusza z końcem roku szkolnego.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 34
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
374_turysta[1]
Racism. Say it. Fight it.
debaty społeczne
policjant_plakat_m2
informacje-z-odpraw.jpg
telefon_zaufania.gif
www.pyrek.pl
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
Rozpatrywanie sygnałów obywateskich
Rekomendacje
Dobór do Policji
dobor_do_policji
Napisz do dzielnicowego
napisz_do_dzielnicowego
Popularne