KPP Złotów

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI

Najczęściej czytane

 1. Złotowscy policjanci Monika Kapera i Rafał Stachowski na podium Policyjnych Mistrzostw Polski w Półmaratonie

  Jak co roku wśród tysięcy biegaczy 11. PKO Poznań Półmaraton, który przebiegł ulicami Poznania, nie mogło zabraknąć reprezentacji stróżów prawa. Na linii startu stanęło 109 policjantów i policjantek z całego kraju, w tym również złotowscy policjanci post. Monika Kapera i post. Rafał Stachowski. W ramach zawodów, pod patronatem Komendanta Głównego Policji, rozegrano Mistrzostwa Polski Policji w Półmaratonie.

 2. Złotów – nietrzeźwy z zakazem i poszukiwany – zatrzymany przez dzielnicowego

  Dzielnicowy podczas obchodu zatrzymał do kontroli drogowej 49-latka, który prowadził auto w stanie nietrzeźwości. Okazało się również, że mężczyzna usiadł za kierownicą pomimo obowiązującego zakazu prowadzenia pojazdów i był poszukiwany w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

 3. X Jubileuszowy Turniej Halowy w Piłce Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile

  W hali widowiskowo-sportowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile odbył się X Jubileuszowy Turniej Halowy w Piłce Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile. Podczas turnieju nie brakowało sportowych emocji i zaciętej rywalizacji.

 4. Złotów - policjanci zabezpieczyli ponad dwa tysiące porcji narkotyków

  Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Złotowie zabezpieczyli ponad 2 tysiące porcji marihuany, haszyszu oraz blisko 200 tabletek extasy. Zatrzymano trzy osoby, które usłyszały zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii

 5. Obchody Święta Policji 2017

  28 lipca br. odbyły się obchody Święta Policji. Uroczystości rozpoczęła Msza Święta w intencji wszystkich policjantek, policjantów i pracowników Policji oraz ich rodzin, odprawiona przez kapelana złotowskiej Policji ks. Grzegorza Fabiszaka w kościele pw. św. Rocha w Złotowie.

 6. Jastrowie - wypadek drogowy w miejscowości Sypniewo

  Do aresztu na najbliższe trzy miesiące trafił 29-letni mieszkaniec Jastrowia, sprawca wypadku drogowego w Sypniewie. W wyniku wypadku 20-letni pasażer doznał ciężkich obrażeń ciała i przebywa w szpitalu na oddziale intensywnej terapii.

 7. Złotów - policjantka Monika Kapera na podium w 16 Ogólnopolskich Zawodach w Chodzie Sportowym.

  Kolejny medal do swojej bogatej kolekcji dołożyła policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie Monika Kapera, która wystartowała w 16 Ogólnopolskich Zawodach w Chodzie Sportowym.

 8. Tarnówka - Dzielnicowy z sierżantem Pyrkiem o bezpieczeństwie przedszkolaków

  Dzielnicowi mając na względzie bezpieczeństwo dzieci w towarzystwie sierżanta Pyrka odwiedzają przedszkola i przeprowadzają pogadanki z najmłodszymi.

 9. Obchody Święta Policji

 10. Krajenka - Uroczyste pożegnanie Komendanta Komisariatu Policji w Krajence

  Komendant Komisariatu Policji w Krajence asp. sztab. Jacek Jutrzenka-Trzebiatowski ponad 26 lat swojego życia poświęcił służbie w Policji. Przekazywał swoje doświadczenie i wiedzę młodym policjantom, jego rady stanowiły najlepszą naukę policyjnego rzemiosła. Teraz nadszedł czas na emeryturę.