KPP Złotów

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda

Najczęściej czytane

 1. Pożegnanie policjantów odchodzących na emeryturę

  W poniedziałek 06 lutego br. w Komendzie Powiatowej Policji w Złotowie odbyło się uroczyste spotkanie, w trakcie którego Komendant Powiatowy Policji w Złotowie insp. Beata Różniak-Krzeszewska serdecznie podziękowała odchodzącym na emeryturę policjantom. Były to szczególne chwile z uwagi na odejście bardzo doświadczonych i długoletnich funkcjonariuszy. Ze służbą rozstali się bowiem były Komendant Komisariatu Policji w Okonku podinsp. Zbigniew Kwiatkowski oraz dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Złotowie asp. szt. Mirosław Justyna.

 2. Odprawa podsumowująca 2016 rok

  W dniu 25 stycznia br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Złotowie odbyła się odprawa roczna podsumowująca osiągnięcia złotowskiej Policji w 2016 r. W spotkaniu uczestniczył I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. Piotr Mąka, wicestarosta Powiatu Złotowskiego, Przewodnicząca Rady Powiatu Złotowskiego, Prezes Sądu Rejonowego w Złotowie, burmistrzowie i wójtowie powiatu złotowskiego oraz przedstawiciele instytucji współpracujących z Komendą Powiatową Policji w Złotowie oraz kadra kierownicza złotowskiej komendy.

 3. Kradli paliwo z cysterny na stacji PKP

  Policjanci Komisariatu Policji w Jastrowiu zatrzymali dwie osoby, które dokonały kradzieży 405 litrów oleju napędowego z cysterny składu pociągu.

 4. Odpowiedzą za posiadanie i udzielanie narkotyków

  Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Złotowie zatrzymali dwóch mężczyzn i zabezpieczyli ponad 160 gram marihuany, środki odurzające w postaci amfetaminy o wadze ponad 7 gram, MDMA o wadze ponad 5 gram oraz 80 sztuk tabletek ekstazy. Mężczyźni odpowiedzą za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz za ich udzielenie.

 5. Dzielnicowi pracują w nowej formule

  Instytucja dzielnicowego, obok odtwarzania posterunków Policji oraz wdrożenia Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, stanowi jeden z trzech najważniejszych elementów uspołeczniania pracy Policji. Działania te realizowane są w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas”.

 6. Podsumowanie działania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa za rok 2016

  Od 20 września 2016 roku mieszkańcy naszego powiatu za pomocą interaktywnego narzędzia jakim jest Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa mogą zgłaszać miejsca oraz zdarzenia, które według ich oceny są niebezpieczne. Każde z nich jest weryfikowane przez policjantów.

 7. Autostopowicz okradł kierowcę

  Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Złotowie zatrzymali mężczyznę, który dokonał kradzieży portfela. Do zdarzenia doszło podczas jazdy "autostopem". Jeden z autostopowiczów w czasie podróży wykorzystał moment nieuwagi kierowcy i ukradł portfel z zawartością gotówki w kwocie 850 euro i 600 złotych oraz dokumentów i karty bankomatowej.

 8. Uczniowie klasy mundurowej z wizytą w złotowskiej komendzie

 9. Złotowscy policjanci uczestniczyli w biciu rekordu w jednoczesnej resuscytacji

 10. KRAJENKA - ZATRZYMANY Z NARKOTYKAMI

  Policjanci pionu patrolowego Komisariatu Policji w Krajence zatrzymali 19-latka, który posiadał przy sobie środki odurzające w postaci amfetaminy w ilości 0,24 grama. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.