KPP Złotów

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi

Najczęściej czytane

 1. ASY BEZPIECZEŃSTWA - Wybierz Dzielnicowego Roku!

  W prestiżowym plebiscycie Asy Bezpieczeństwa Wielkopolanie wybiorą Dzielnicowego Roku - policjanta, który cieszy się ich największym zaufaniem i szacunkiem. Na zwycięzców czekają fantastyczne nagrody, m.in. nagrody finansowe oraz vouchery na wycieczkę zagraniczną lub pobyt w Hotelu SPA.

 2. Uroczyste pożegnanie insp. Beaty Różniak – Krzeszewskiej i powitanie podinsp. Roberta Chwedczyka

  Złotowska jednostka Policji pożegnała dotychczasowego Komendanta Powiatowego Panią insp. Beatę Różniak-Krzeszewską. Obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Złotowie będzie teraz pełnić dotychczasowy Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Złotowie podinsp. Robert Chwedczyk.

 3. Krajenka - Uroczyste pożegnanie Komendanta Komisariatu Policji w Krajence

  Komendant Komisariatu Policji w Krajence asp. sztab. Jacek Jutrzenka-Trzebiatowski ponad 26 lat swojego życia poświęcił służbie w Policji. Przekazywał swoje doświadczenie i wiedzę młodym policjantom, jego rady stanowiły najlepszą naukę policyjnego rzemiosła. Teraz nadszedł czas na emeryturę.

 4. Złotów - SPOTKANIE WIELKANOCNE

  W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkiej Nocy, dzisiaj w sali odpraw Komendy Powiatowej Policji w Złotowie odbyło się tradycyjne spotkanie policjantów, pracowników cywilnych i emerytów. Przebiegało w miłej i świątecznej atmosferze.

 5. Złotów, Jastrowie- awanse dzielnicowych

  Podczas odprawy służbowej kadry kierowniczej Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Złotowie podinsp. Robert Chwedczyk wręczył dzielnicowym rozkazy o mianowaniu na wyższe stanowiska służbowe.

 6. Krajenka - policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego od 11 lat

  Nikt nie może czuć się bezkarnie. Dowodem na to stwierdzenie może być zatrzymanie mieszkańca Piecewa ukrywającego się przed wymiarem sprawiedliwości przez 11 lat.

 7. KRAJENKA- Śmiertelny upadek z dachu

  Policjanci Komisariatu Policji w Krajence wyjaśniają okoliczności zdarzenia do jakiego doszło dzisiaj w miejscowości Węgierce gm. Tarnówka, gdzie 50 - letni mężczyzna w trakcie wykonywania prac na dachu budynku w nieustalonych okolicznościach spadł z wysokości na betonową posadzkę i zmarł na miejscu.

 8. Złotów - POLICJANCI SPOTKALI SIĘ Z DZIAŁKOWCAMI

  W dniu 25 marca br. w Sali Kinowej ZCAS w Złotowie podczas Walnego Zebrania Sprawozdawczego odbyło się spotkanie policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Złotowie z Zarządem Rodzinnego Ogrodu „WIELATOWO”. Policjanci rozmawiali o właściwym zabezpieczeniu mienia i bezpieczeństwie osobistym. Omówiono również zasady działania Krajowej Mapy Zagrożenia Bezpieczeństwa.

 9. DEBATA – POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE - MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW

  W dniu 28 marca br. w sali Krajeńskiego Ośrodka Kultury odbyła się DEBATA SPOŁECZNA - POROZMAWIAJMY O BEZPIECZEŃSTWIE MOŻESZ MIEĆ NA NIE WPŁYW zorganizowana przez Komendę Powiatową Policji w Złotowie.

 10. Złotów - BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM – pogadanka z młodzieżą

  Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Złotowie spotkali się z uczniami Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Złotowie. Policjanci mówili o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, o tym by jeździć bezpieczniej, wolniej i rozsądniej.