KPP Złotów

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi
Zostań jednym z nas - PRACA W POLICJI
OCHRONA PRAWNA POLICJANTA

Najczęściej czytane

 1. Policjanci uratowali desperata

  Doświadczenie i profesjonalizm złotowskich policjantów pozwoliły zapobiec tragedii, do której mogło dojść w poniedziałek, kiedy to emocje mężczyzny wzięły górę nad rozsądkiem. 24-latek poinformował członków rodziny o tym, że chce podjąć próbę samobójczą, ci zaalarmowali Policję. Natychmiastowe przekazanie informacji przez dyżurnego złotowskiej jednostki policjantom z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego sierż. sztab. Mateuszowi Szuca i sierż. sztab. Krzysztofowi Genslerowi zapobiegło tragedii.

 2. Był agresywny i pijany wybił szybę i uszkodził poszycie drzwi w szynobusie, został zatrzymany

  Dzięki skutecznej i szybkiej interwencji policjantów z Komisariatu Policji w Krajence odpowiedzialności karnej nie uniknie 50-letni obywatel Ukrainy, który wybił szybę i uszkodził poszycie drzwi szynobusu. Agresywny mężczyzna awanturował się, zaczepiał innych pasażerów, chwilę później zainterweniowali wezwani na miejsce policjanci. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut zniszczenia mienia, grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

 3. Posiadał znaczną ilość narkotyków, odpowie także za kradzieże z włamaniem

  Policjanci z Komisariatu Policji w Jastrowiu zatrzymali mężczyznę, który posiadał przy sobie znaczne ilości substancji psychotropowej oraz kilka porcji dilerskich środków odurzających. To nie jedyne przestępstwa jakich dopuścił się 30-latek. Grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

 4. Naruszył nietykalność cielesną policjanta, znieważył i groził - został aresztowany

  Złotowscy policjanci zatrzymali 24-letniego mieszkańca Zakrzewa. Mężczyzna odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza, znieważenie oraz kierowanie wobec niego gróźb karalnych. Wczoraj sprawca usłyszał zarzuty za te przestępstwa. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

 5. UWAGA! Wznowienie doboru do służby w Policji

 6. Uciekli z miejsca kolizji - Policjanci szybko ustalili kierujących

  W sobotni wieczór 6 czerwca br. na terenie powiatu złotowskiego doszło do dwóch kolizji drogowych, gdzie kierujący, którzy doprowadzili do zderzenia z innymi pojazdami zamiast pozostawić swoje dane lub wezwać policję postanowili się oddalić. Teraz muszą liczyć się poważnymi konsekwencjami.

 7. Policjanci zatrzymali kobietę, która wielokrotnie kradła w sklepach na terenie powiatu złotowskiego

  Policjanci z Komisariatu Policji w Krajence zatrzymali na gorącym uczynku 27-letnią kobietę, która na terenie powiatu złotowskiego dokonała licznych kradzieży sklepowych. Kobieta myślała, że uda się jej przechytrzyć policjantów, dopuszczając się kilkakrotnej kradzieży nie przekraczającej wartości wykroczenia. Mundurowi połączyli jej działania w czyn ciągły, co pozwoliło na przedstawienie kobiecie zarzutów przestępstwa kradzieży. Mieszkance gminy Krajenka grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 8. Długi czerwcowy weekend za nami – Podsumowanie

  Zakończył się długi czerwcowy weekend. Od środy na drogach powiatu złotowskiego było więcej patroli funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego złotowskiej jednostki, które czuwały na bezpieczeństwem i dyscyplinowały kierujących lekceważących przepisy kodeksu drogowego. Mundurowi kontrolowali prędkość pojazdów, stan trzeźwości kierujących oraz stan techniczny pojazdów, a także sprawdzali czy wszyscy podróżujący mają zapięte pasy bezpieczeństwa.

 9. Włamał się w Zakrzewie został zatrzymany w powiecie Tczewskim

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego złotowskiej jednostki zatrzymali 59-latka podejrzewanego o dokonanie kradzieży z włamaniem do domu jednorodzinnego oraz usiłowania kradzieży z włamaniem do budynku mieszkalnego w Zakrzewie w sierpniu 2019 roku. Włamywacz spowodował straty na łączną kwotę ponad 10 tysięcy złotych. Mieszkaniec powiatu Tczewskiego, został nagrany przez kamerę prywatnego monitoringu kiedy pod osłoną nocy typował domy do których chciał się włamać. 59-latek usłyszał 2 zarzuty. Mężczyzna przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

 10. Pijana kierująca uciekała przed policjantami. W aucie wiózła dzieci.

  Blisko dwa promile alkoholu w organizmie miała 29-letnia kierująca renault, która została zatrzymana przez policjantów z Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego złotowskiej jednostki. Kobieta uciekała policjantom, wioząc ze sobą dwójkę dzieci w wieku 7 i 5 lat. Na szczęście maluchy całe i zdrowe zostały przekazane pod opiekę rodziny. Kobieta usłyszała już zarzuty karne, grozi jej teraz nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Na wniosek śledczych złotowska prokuratura, nieodpowiedzialną matkę objęła dozorem policji.